Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így három hét alatt mennyit...

Így három hét alatt mennyit formásodhatok? És két hónap alatt?

Figyelt kérdés

162 cm vagyok. A kilót nem tudom, mert ritkán mérezkedem. 65 körül. Tudom sok. De inkább formásodásra vágyom. Szóval használom a könnyített turbó ditát (TD). Reggelire megeszem két tojást ( félbarna magos kenyérrel ), vagy egy pogit. Utána egy adag TD. Majd a nap folyamán még két adag TD. Nass: egy alma, vagy joghurt ( Activia ). Naponta 2 liter csapvizet elfogyasztok. A tornámat Rubint Réka tornáiból állítottam össze. 10 perc a seggemre. 10 perc a bal ( belső ) combomra és 10 perc ami mindkettőt mozgatja. Majd megint 10 perc segg, 10 perc jobb ( belső ) comb, és 10 perc ami mindegyiket megmozgatja. 5 perc vádli. Na a hasra szeretnék tanácsokat.! :D Csak e felülés van? Mert azon mindig bealszom :D ( többször is elaludtam közben ) :D


Na és ennyivel cm-ekben mennyit formásodhatok? A combomból kellene úgy 3 cm-t lefaragnom, a seggemből 2cm-t, a hasamból 4-et. Mikor valósulna meg?


2010. júl. 1. 20:20
 1/5 anonim válasza:
10 perc a seggemre? értelmes lehetsz...nem tudtad volna szebben megfogalmazni?! bealszol felülés közben...gratulálok!
2010. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó bocsi, tényleg igazad van... A fenekemre. És hát nem tudok mit teni, elalszom. Azért kértem tanácsot. A többi kommentbe légyszi mellőzzétek a "segg" szót.
2010. júl. 1. 20:50
 3/5 A kérdező kommentje:
×tenni, kommentben
2010. júl. 1. 20:51
 4/5 clint ***** válasza:

1:Ha fogsz is, akkor nem zsírból...

2:A tur-bó diéta egy nagy pénzkidobás.

2010. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyámnak a turbó simán bejött, azóta is tartja a súlyát. De könyörgöm! Ennyire nehéz válaszolni? Talán ha odaírjátok hogy mi a gond, akkor azt is szeretném ha odaírnátok hogy hogyan változtathanék rajta. De nem tudtam hogy csak ilyen nehéz felfogású emberek vannak itt -.-
2010. júl. 2. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!