Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mérleg szerint 20% zsír van...

A mérleg szerint 20% zsír van rajtam. Ez mennyire lehet pontos? Illetve ez sok?

Figyelt kérdés
182 cm magas vagyok és 81 kg. Felnőtt férfi vagyok. 42 % izom, 20% zsír, 3,3 csont. Ezek mennyire pontos adatok lehetnek. Illetve ezek milyen testalkatra utalnak?
2019. febr. 27. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt mi honnan tudnánk megmondani? :)
2019. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyat soha nem fogsz elérni, hogy nulla legyen a zsír. A kötőszövetek között, bőr alatt, rengeteg helyen található a testben zsír, ami természetes. Ettől lehetsz formás, ettől nem nézel ki úgy, mint egy két lábon járó csontváz.
2019. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy "mérleg szerint" meghatározott zsírszázalék sosem lehet pontos, más módszerek vannak, amik megbízhatóak, ez nem az.
2019. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen mérleg? Követted a használati utasítást (pl. mezítláb kell ráállni).


Az effajta mérés nem ad túl pontos eredményt, de azért nem haszontalan: a változást egész jól méri. Tehát ha fogyni szeretnél, akkor tudod követni, hogy sikerül-e a zsírt csökkenteni, vagy csak az izmaidat veszted el, és azért csökken a súlyod. Az meg olyan mindegy, hogy 20%-ról csökkent 15%-ra, vagy 25%-ról 20%-ra, a lényeg, hogy csökkent vagy nőtt.

2019. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gallet Pep 817 a mérleg. Igen úgy csináltam ahogy kell, illetve jól adtam meg a személyes adatokat is.
2019. febr. 28. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor arra jó lesz, hogy kövesd a változást.


Ha az a 20% pontos, akkor az átlagos tartományba esik (itt nézd meg a táblázatot: [link]

2019. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!