Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Extrém fogyókúrások, miért...

Extrém fogyókúrások, miért vagytok ennyire szánalmat keltőek? Lányok, miért vagytok ilyen silányak ami a diétázást illeti?

Figyelt kérdés

300-500 Kcal-án élnek 1-2 hónapig, elveszitik az utolsó gramm izmukat is, maradnak 50 kilósan és egy csomó hiánybetegséggel. A vas, magnézium, vitaminok stb. nem számitanak, az sem, hogy hajuk és bőrük pár év múlva hogyan fog kinézni, csak minnél hamarabb " legyünk 50 kilósak, legyünk gebék, mert mindenkinek ez jön be ", miért ment el ennyire az eszetek ?


Mi lesz a gyerekeitekkel, azoknak is igy elfogjátok cseszni az életüket ? Vagy gondolom nem is akartok a legtöbben gyereket, mert hát az alak...

És mi lesz veletek ? Az sem számit ? Nem számit, hogy számos egészségi probléma fog képződni és 25 évesen járjátok a korházakat ? Tényleg ennyire agymosottak vagytok ?


2010. júl. 2. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz végig itt a kérdéseken,megkérdezi vk,hogy a 60kg-os vagy az 50kg-os lány-e a szebb...!Jó,hogy agymosott itt a legtöbb ember,de azok is olyan elvárással vannak a lányok felé,akik soha életükben nem diétáztak!!!!!!!!!
2010. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

agymosottak hát!

de ne vedd a szívedre, kedves kérdező! ez az ő bajuk.

normálisabbja még kinövi. amelyik meg nem, az remélhetőleg belehal majd az egyik ilyen tuti diétába! :D


örülj neki, hogy neked nincsenek ilyen problémáid.

2010. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem tartozom ezek közé a csajok közé (semmi gond a súlyommal) néha próbálok itt tanácsot adni mert régen rajtam is volt 15 kg felesleg. azt veszem észre hogy kétféle típus van. van akinek eleve semmi gond a súlyával de csontváz akar lenni és vannak a ducik akik 2 hét alatt szeretnének bomba alakot. tapasztalatom szerint egyiket sem lehet lebeszélni a hülyeségről. ha azt mondod nekik hogy lassan életmódváltással próbáljanak fogyni akkor kapsz hideget és meleget is.. mert ők jobban tudják hogy megy ez.. szóval sajnos veszett az ügy. én azt tanácsolnám azoknak a tiniknek akik most itt ülnek és mindenféle 500-600 kalóriás diétákon gondolkodnak, hogy emeljék fel a seggüket most és menjenek el futni, sétálni, kirándulni stb. mozogjanak. és akkor máris nem kell sanyargatni magukat. ennyi a titok.
2010. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert most a 40 kilós anorexiás tinipi*sa a divat. Ne felejtsük el. Volt itt egy kérdés, már nem tudnám megtalálni, amikor egy 170 centis lány kérdezte meg, hogy sok-e neki a 60 kiló, és sok begyöpösödött agyú valószínűleg 17 éven aluli benyögte, hogy fogyókúrázzon, mert igenis kövér. És ez ment kb 3 oldalon keresztül. Egyik se mondta volna, hogy ne fogyókúrázzon, inkább mozogjon többet. Én meg kaptam, a "Sportolj, mozogj többet" válaszomra 12%-os értékelést. Akkor kiben van a hiba? Lehet bennem, hogy nem értem meg, miért szebb a csont és bőr, rosszabb esetben megnyúlott bőr, mint esetleg a BMI-hez képest 5-6 kiló felesleg.
2010. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én az ilyen kérdéseket bírom, hogy "egy hét alatt fogyhatok 10 kilót, ha nem eszem semmit???"

vagy

2 kocka csoki nagyon hizlal????

5 szem szőlő nagyon hizlal???

fogyózok, de nem tudok ellenállni a nasinak, jajj!!!


Nekem is az agyamra mennek.

2010. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem akarom védeni őket,mert nektek van igazatok.De belegondoltatok abba,hogy milyen önértékelési problémájuk lehet?Mekkora önbizalomhiányba szenvedhetnek?Én inkább sajnálom ezeket a fiatalokat...
2010. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is sajnálom őket, milyen szüleik lehetnek ezeknek, hogy nem tűnik fel valami van a gyerekkel?


arról nem is beszélve, hogy nem feltétlen a hiánybetegségek vagy a csontsoványság miatt fognak kipurcanni, 1,5-2 hét koplalás után már akár halálos szívproblémák is felléphetnek, pedig akkor még nem is fogytak, csak pár kg-ot

2010. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én azért nem sajnálom őket, mert a többségük nagyon bunkó módon reagál ha te normálisan segíteni akarsz nekik. mint ahogy az egyik előző is írta ha azt írod nekik hogy sportoljanak fel vannak háborodva. sajnos az emberek többsége rendkívül lusta, de a nassolás, mekiben evés persze megy..szóval mozogni kéne és nem sajnáltatni magukat na meg utána észnélkül mindenféle jojódiétát csinálni.
2010. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!