Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek lefogyni 5-7 kilot?

Hogyan tudnek lefogyni 5-7 kilot?

Figyelt kérdés
Szoval szeretnek fogyni kb 5-7 kilot nyarig.Olyan tanacsokat varnek, ami megvalosithato hatom kisgyerek es kb nulla szabadido mellett :).Harom honapja szultem, sajnos nem szoptatok, igy barmi johet. Igyekszek kevesebbet enni, de egyelore semmi eredmeny. Kulon fozni es par percnel tovabb tornazni szinten alig lehetseges a gyerekek mellett. 161 cm vagyok es 59 kg ami a hasamon a legszembetunobb. Minden tanacsot szivesen meghallgatok foleg hasonlo helyzetben levo anyukaket, akiknek sikerult lefogyni.

2019. márc. 7. 10:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

1. Vegyél egy mérleget

2. Töltsd le a kalóriabázis alkalmazást

3. Állíts be magadnak egy tetszőleges célt.

4. Minden nap vezesd az étkezésedet, és ha aznapra már megetted a kalóriamennyiségedet, ne egyél többet. A makrókat se lépd túl, ha délután kettőkor elérted a maximális ch-t, de kevés a zsír meg a fehérje, akkor olyan ételeket egyél már csak aznap amiben sok van belőlük.


Én így fogytam szülés után 9 hónap alatt 62 kgról 52re.


Az első hülyeségeire meg ne halgass. Az lehet működik egy fitnesszsportolónak, de nem egy 3 gyerekes 3 hónapja szült nőnek.

2019. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 SZücsöm ***** válasza:
0%

10 1. Bocs de körübelül 2 tucat cikket olvastam el a témában. Angolul is Magyarul is. Eddig mindenhol az szerepelt 1. az inzulin szintet az "b*sztatja ha egyszerre eszel sok szénhidrátot főleg magas glikémiás indexnél ha szépen elosztod és egész napra kb 1 szinten tartod pont arra írták mindenhol azt hogy jó. (Persze vannak napszakonkénti különbségek)


2. A fehérje fogyasztást mind legyen az férfi/nő diéta/tömegelés MINIMUM 2g fehérje fogyasztást ajánlanak (1.5 re azt írják hogy elégséges) "extrém" esetben 3at (testépítők). Persze általában gondolom ezeknél az írásoknál feltételezik a folyamatos testedzést/fizikai megterhelést.


3. Olvastam én már olyat is "szaklapokban" hogy a nagy mennyiségű fehérje káros a májra ami úgy hülyeség ahogy van.


4. "3-4 hét után" kb 8 éve edzem de mivel a testzsírszázalékom megközelítette (ránézésre) a 30% ot (már egy jó ideje) itt volt az ideje szálkásítani azt csinálom 3-4 hete.


5. Én csak azt tudom elismételni amit olvasok hallok különböző alakformáló/testépítő/egészséges táplálkozási forrásokból ugyanúgy mint ahogy te is. Nem szakértő nem vagyok ahogy valószínűleg te se.


DE!! ÉN az általam leírt tanácsokat nem (csak) azért ajánlom mert egy "orvosi szaklapokban, dietetikusok által publikált írásokban" olvastam hanem mert aktívan elkezdtem csinálni és nem csak hogy valóban annyit fogytam eddig ZSÍRBÓL amennyiit az írások igértek de eddig a közérzetem is javult, és se a fizikai teljesítményemen se az egészségi állapotomon nem csökkent.

2019. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Te egy testépítő diétát javasolsz, ami kvára nem egészséges, pláne nem nőknél. Jó pár sírdogál az instán meg a youtubon h tönkre baszták a hormonháztartásukat az ilyen jellegű diétákkal és most nem tudnak fogyni. Én az orvosnak, dietetikusnak hiszek, nem a teremben fél füllel elkapott Józsi által ajánlásoknak.
2019. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 SZücsöm ***** válasza:

Bocs jó ideje nem járok már terembe szóval nem tudom ott miket lehet hallani.


Viszont én a saját testemnek hiszek legelőször és csak aztán 2 tucat féle oldalnak ahonnan az étrend tanácsokat kinéztem. Igen minden embernek más a teste és minden embernek más a célja és máshogy is reagálhatunk különböző változásokra/behatásokra. (és minden általad említett nőre jut vagy 5 akinek bejött ez a fajta étrend és szintén hirdetik különböző csatornákon persze ők is inkább hobbisportolók mint szimpla fogyni vágyó anyukák ez tény).


Azt meg hogy egészségtelennek nevezel egy olyan étrendet ami abból áll hogy minőségi szénhidrátot,fehérjét rostokat,esszenciális zsírsavakat elég vitamint és ásványi anyagokat viszel be a szervezetedbe mindezt úgy hogy se nem éhezteted se nem eszed túl magad na azt inkább válaszra sem méltatom.


Peace

2019. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én water fast módszerrel fogytam 7 kilót. :) 22L
2019. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Peace!! [link]
2019. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Milyen az a water fast?
2019. márc. 11. 16:51
 18/19 SZücsöm ***** válasza:
2019. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem eszel semmit, csak vizet iszol napokon át
2019. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!