Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek ugy lefogyni,...

Hogyan tudnek ugy lefogyni, hogy azt eszem amit szeretek?

Figyelt kérdés

Tudom, van szaffi de marha draga, van zabpehelybunda rantott husra, ugyanannyi benne a kaloria.

Apropo, dietaztam mar 2 evig le is fogytam, jott 2 betegseg es mind vissza is jott.

Kozbe elmentem taplalkozasi suliba is de kb ugyanazt tanitottak amit mar tudtam, ami a neten fenn van, igy nem lettem okosabb.

Elegem van a csirke, rizs, sonka, natur zoldseg, ivoviz, neha egy kis szaffibol.

Utalom a hust, a natur izeket, a mentes kajakat, az ontet nelkuli salikat, es mindent amivel dietazni lehet. Ilyenkor mi van?

Mit tegyek?

Ne mondjatok, hogy eroszakoljam magamba a dietas kajat, 2 evig ezt tettem, most mar nem megy.

Szazfele keppen keszitettem el a dietas alapanyagokat, mind ugyanolyan gusztustalan mar szamomra.

Ellenben imadom a pizzat, az edeset, a szenhidratot, langos palacsinta minden ami finom es izletes.

Nos?


2018. júl. 13. 10:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha jártál "taplalkozasi suliba" tudhatod,hogy a fogyás kalóriamérleg kérdése. Ehetsz te pizzát nutellával,ha negatív az energiabevitel,fogyni fogsz. Az más kérdés, hogy az egészségre,formára ez milyen hatással van ill. amit én ezekről a kajáktől észrevettem,hogy vagy baromi gyorsan éhes leszek vagy felpuffadok,diszkomfort érzésem lesz. Én is megkívánom időnként ezeket a "sz@rokat", de jobban esik diétásan enni. Egyszerűen erre irányít a testem. Esetleg megpróbálhatnád azt ,hogy 70-80 %-ban tisztán kajálsz,a maradékban pedig megeszel valami "turpisságot"! :-)
2018. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
erre egy megoldás van, edzel mint a marha. de ahhoz hogy zabálhass, TÉNYLEG nagyon sokat kell edzened. de gondolom megéri ha nem tudsz leszokni róla.
2018. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
55%
Lehet hülyének hangzik de egyél minél több szénhidrátos kaját. A kalória hízlal nem a szénhidrát!!!!! Az anyám csupa zsíros kaját evett 1 hónapig (szalonna sült krumli tükörtojás stb....) és 20 kg-ot lefogyott.
2018. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy undorodom a tiszta kajatol, megutaltam az idiota edzo altal felirt vitaminhianyos pocsek dietas kajatol. Es ezaltal a tiszta kajatol is, nyilvan.

Igen az edzes jo modszer, de az sem tesz jot a vitaminkeszletnek. Egyik vitaminhianybol estem a masikba..

Maradok kover 😂

2018. júl. 13. 11:59
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

És ha fűszereznél?

Amúgy nekem a vegánság segített. Nem tudom miért, pedig elég sok zöldségben meg gyümiben több kalória van, mintha megennék 3 szelet kenyeret. Jobban érzem magam tőle, több erőm van edzeni is, és brutál finom ételeket szoktam összerakni. Nem mondom, hogy legyél vegán, de érdemes lehet vegán recepteket nézegetni. Pontosabban mik azok a kaják, amiket unsz?

2018. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Az utolsó ötlete kimondottan jó, én is három hónapja eszem vegán rendszer szerint, azóta sosem vagyok éhes, inge jó ízü ételeket eszem és heti fél-egy kilót fogyok minden különösebb eröfeszítés nélkül. Ugyanannyi kalóriát eszem, mint elötte, nagyjából ugyanannyit sportolok és kimondottan jól érzem magam.
2018. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne ilyen szaffi meg egyég hülyeségeket egyél, ne "diétás" kajákat, hanem amit akarsz, és amire éppen étváygad van.

Az egyetlen, amire oda kell figyelni, az a kalóriakeret meg a makrót mennyisége, ha ezeket betartod, ehetsz csülökpörköltet, tejszínes tortát is, csak a mennyiségekre kell odafigyelni.

2018. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Találd meg azt, ami neked jó, 2 év alatt már csinálhattad volna ezt...


Én hedonista vagyok, KIZÁRÓLAG

2018. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Bocs, elment. Kizárólag a kedvenc ételeimet eszem nap mint nap s bár általában nem fogyok, ez az éhség nélküli esti evés, kevés mozgás, túl sok kenyér bűne, mikor mié.


Édesség, zsíros, fűszeres ételek, miért ne ehetnéd őket, ráadásul egészségesen és tápanyagdúsan?

2018. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igazabol utalom a hust, a sonkat, kb a fott tojast is mar, es a natur izeket.

Lehet jo ez a vegan etkezes, utana nezek majd.

A kaloriakeretes kajalassal az a bajom, hogy "szemet kajabol" nagyon gyorsan ossze tudom hozni a keretet es igencsak ehes maradok utana.

Igazabol a hedonista eletmoddal meg az a baj, hogy zabalok es hizok. En nem tudok ugy enni, hogy jaj megeszem ket kanalka sutiket. Ha mar eszem, akkor egyek sokat 😂

2018. júl. 13. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!