Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én miért csak léböjttel fogyok?

Én miért csak léböjttel fogyok?

Figyelt kérdés

Őszintén mondom nektek próbáltam mindenféle diétát, dietetikus és edző által összeállítottat!!!! Ettem naponta 5-6x,kívülről fújom,hogy mik az egészséges kaják és mit nem szabad enni!!Mindig megvolt mellé a napi 30perc-től 2 óráig történő mozgás,ezzel is rengeteget kísérleteztem!!!

De semmi változás nem történik!!!!!!!!!!

Egyszerűen ha ráálltam arra,hogy nem eszek pár napig,akkor mentek le a kilók,amik vissza se jöttek!!!!Tulajdonképpen így is sportos vagyok,mert ugye a fennmaradó időben "diétát" követek,ami biztosítja a hiánybetegségek elleni küzdelmet!!!!!!

A kérdésem, hogyan lehetséges??????????

Annyira egyedi a szervezetem,hogy amitől más kipurcan,beteg lesz vagy egyszerűen visszahízik mindent,az NEKEM beválik!!!!!!!!én fogyok így!!!!!!!és csak így!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(


2010. júl. 3. 11:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Segítsetek,nem értem,miért van ez?????????:-(
2010. júl. 3. 11:12
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
először is. nem tudom mennyi ideig csináltad azokat a dolgokat amiket az edző összeállított, gondolom ha kitartóan hónapokig edzenél és tényleg figyelnél az evésre akkor fogynál..persze ha van miből!!! az is lehet hogy optimális a súlyod. én ha elkezdek rendesen edzeni még fel is megy 1-2 kiló viszont jobban nézek ki, szóval a súly nem mérvadó! a másik dolog meg, persze hogy fogysz ha nem eszel, hiszen eleve nincs semmi a gyomrodban plusz vizet is veszítessz. ha tényleg kívülről fújod ezeket a dolgokat akkor azzal is tisztában vagy hogy az nem hájból való fogyás és milyen hátrányai lehetnek később (mégha most az is hiszed hogy hűű de jó fogytál és nem jött vissza) mozogj, figyelj az evésre és a centiket nézd ne a súlyod! amúgy hány centi és hány kiló vagy?
2010. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te nem vagy tisztában a fogyással, nincs olyan, hogy valaki csak vízből vagy izomból fogyik! Ugyanúgy ég a zsír is, de te ezt nem tudhatod, mert nem vagy orvos és nem tanultad meg ezeket a kémiai folymatokat.Nálunk meg van egy pár orvos a családban...
2010. júl. 3. 11:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem fogytam,sőt sporttól csak még erősebbek lettek pl. lábaim.Gyönyörű,mint egy dinoszaurusznak.Két és fél hónap után adtam fel.
2010. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
ha annyi orvos van a családban, akkor miért nem kérdezed őket? Nyilván többet konyítanak hozzá, mint mi, akik csak " szerintünk " írunk.. De dobálózz ezel a " te honnan tudnád.."-dal, nem nagy a valószínűsége annak, h. itt vkitől szakmai választ kapsz, ha a családtagjaidtól nem kaptál :)
2010. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek írsz ide, hogyha mi úgysem tudhatjuk?
2010. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Adnál léböjthöz valami instrukciót?
2010. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok ezzel. evek ota probalok egeszsegesen elni, ha nem dietazom, akkor igy nez ki egy napi kajam:

reggeli: 0%-os joghurt muzlivel es gyumolccsel

ebed: vegyes salata ontet nelkul, grillezett csirkemell vagy pulykamell vagy grillezett hal vagy halkonzerv

vacsora: gyumolcs

Ha pl valami csaladi unnepseg van akkor eszem neha rizst (barnat), krumplit ritkan, neha barnakenyeret, de azt kb 4 honapban egyszer.

Egesz nap barmikor korlatlan mennyisegben barmilyen zoldseg es barmilyen gyumolcs (szolo ritkan)

Napi 3-4 liter folyadek.

Szoval ez a normalis, ettol nem fogyok, mert ezt szoktam meg. ha dietazni es fogyni akarok (bar nincs ra szuksegem ilyen etrend mellett) de mikor legutobb kitalaltam h van rajtam felesleg, akkor lebojtkura par napig, es lement az a ket kilo. Viszont lebojtkura mellett is eszem gyumolcsot, zoldseget.

A merlegre en sem adok, hanem a centikre.

Ja, es mellette naponta sportolok.

2010. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanez van velem is,már annyira egészségesen táplálkozom,hogy ha nem diétáznék,akkor sem kívánnék bizonyos ételeket!Sőt,a diétától néha még híztam is,mivel én sem szoktam kenyeret enni vagy krumplit, tésztát.
2010. júl. 3. 13:02
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
megint a tipikus eset mikor a kérdező kérdez valamit de persze mindent jobban tud. ha annyi orvos van a családodban kedves kérdező akkor ők meg tudják erre adni a választ és nem itt kell a buta embereket kérdezni!!! amúgy meg igen a koplalástól főként izomot és vizet vesztessz , a zsír nagyon minimális...ezt minden orvos tudja, kérdezd csak meg.
2010. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!