Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miben van sok rost?

Miben van sok rost?

Figyelt kérdés

Lehetőleg valami olcsó ami minden boltba van és kevés, mondjuk úgy hogy egy evő kanál elég legyen naponta ahhoz, hogy ne legyen székrekedédem.

Darált zab vagy ilyesmi?

Régebben sok zabot ettem fehérje shaek-el feláztatva. Nem voltak ilyen problémáim.

Mostmár nem veszek kiegészítőt és anélkül nem is ettem a zabot sem.

Tehát valami megoldás?

Nem vagyok egyébként semmire allergiás!



2019. márc. 15. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az ahogy, amilyen rendszerességgel eszel biztos vagyok benne csak abban erősíti meg a szervezetet, hogy raktározzzon mindenáron, véletlenül se kezdj el fogyni...

Szerintem dietetikust nem ártana meglátogatni.

2019. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

97kg vagyok kb 19% testzsírral dexával mérve 3 hónapja.

Ettől lejebb nem mennék mivel nem versenyzem sehol meg ahogy ismerem magam izomból nagyon elfogynék ha csak nem nyúlnék tesztófokozóhoz, amit meg azért nem teszek, mert félek a tűtől. Orálisan meg nem tenném tönkre a vesém,májam hogy szárazabb legyek bárki kedvéért...

2019. márc. 16. 15:51
 13/13 anonim ***** válasza:
12 liter cukormentes üdítő egy nap? Én is sokat iszom, de ezt nem tudnám elképzelni... Túlzás és hiába cukormentes, nem egészséges. Igyál vizet! És ha kívánod igyál valamennyit a vacak öl, de ne 12 litert!
2019. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!