Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le kb.10-15 kg-ot?

Hogyan fogyjak le kb.10-15 kg-ot?

Figyelt kérdés

Menzás vagyok és ott nem a legegészségesebb a kaja...


Miket egyet pl reggelire?


Mérlegünk sincs itthon és anyukámmal nem is lehet ilyenekről beszélni. 16/L


2019. márc. 17. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet ez a legfontosabb. Ha tudsz sportolni akkor az külön jó.
2019. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet és sportolj napi egy órát
2019. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan kell 10-15 kilót fogynod? Ha igen, akkor az előző válaszolókkal értek egyet. Kevesebbet kell enned, de, hogy az pontosan mennyi is legyen, azt nem tudhatjuk. Én is most fogyókúrázom, és fél év alatt 18 kg-ot adtam le a kalóriák számolásával. Ehhez érdemes egy konyhamérleget beszerezni, és ajánlom a kalóriabázis alkalmazást aminek a segítségével számon lehet tartani a kalóriákat. Ha ez nem megoldható, akkor esetleg úgy lehetne neki kezdeni, hogy pl ha reggelire eddig két zsemlét, vagy két szelet kenyeret ettél, akkor innentől kezdve csak egyet egyél. Szintén ezen az elven a többi étkezést. Nem muszáj feltétlenül a felére csökkenteni az adagokat, mert ha nem éreznéd jól magad az éhség miatt, az nem vezet jóra, így egyél kevesebbet, de ne annyival, hogy már rosszul legyél az éhségtől. Bármit ehetsz, bármikor, de tartsd a mértéket. Csokit is ehetsz, de ne legyen mindennapos, ugyanígy a süteményekkel, és minden más durván hizlaló dologgal.
2019. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az a bajom, hogy felszedtem egy kis túl súlyt 6-7 kg de ha keveset eszek akkor éhesleszek utána és mégjobban be eszek mint ettem volna...Ezért lemondtam minde éddeségről.. Meg megpróbálok felüléseket csináni. Szerintem a nem evés az nem segít a sport(én pl futni,, szeretnék,,), megfelőtálálkozás és minnél kevesseb édeség. Legalább is nálam így van. December óta gyüjtöm a súlyt mostmár idelye lesz lefogyni a nyárra :D
2019. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!