Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszert ismertek,...

Milyen módszert ismertek, amivel gyorsan le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki az mondja, h káros. De muszáj. Szülés után mennék vissza dolgozni, 30 kg plusszal. Láttam és beszéltem a többi jelentkezővel az önéletrajz beadásakor, és sajnos tudom, hogy itt a végzettség mellett a kinézet is számít. Ha nem fogyok le agusztusig biztos nem kapom meg a munkát, pedig végzettség, gyakorlat és tapasztalat alapján én lennék a befutó. Van egy ismerősöm, aki szintén itt dolgozik, mondta, hogy tudis szólni az érdekemben, bár szerinte nem igen kell, ha lefogyok, mert így nem igen alkalmaznak. Segítsetek!
2010. júl. 3. 14:30
1 2
 11/17 anonim válasza:
szerintem ne egyél. tuti hogy nem fogsz hízni.
2010. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy te tolmács vagy és nem olyan közegben mozogsz, így csak azzal vagy tisztában,hogy mennyire számít a versenyszférában a külső.De te még annyi igénytelen embert nem láttál,hogy ezt meg merted kockáztatni,mivel azért tartasz ott,ahol vagy, mert eltávolodtál az aljanéptől.Ebben semmi rossz nincs,egyébként mellékállásban én is tolmácsolok.
2010. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mellesleg üzenem mindenkinek, itt azért vagyunk, hogy a kérdésekre válaszoljunk. Nem vádolunk, nem hibáztatunk, mert nem ítélkezhetünk felette, és mi sem várjuk el, hogy minket elítéljenek. Kedvességgel viszonyoljunk a kérdezőhöz és előzékenyek legyünk vele szemben, és senki ne várja, hogy jobbat kap, ha ő rosszat tesz a másikkal.

Főleg akinek még nincs gyereke és nem volt terhes, hogy jön ahhoz, hogy szemrehányást tegyen?

A lényeg, hogy a jelenben változtat, nem a múltat kell nézni, hanem a jövőt. Ha valóban tanult emberek járnak ide, és nem alacsonyabb társadalmi rétegbe tartozó emberek, akkor mindenhol be kell tartani ezeket a normatívákat!

2010. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ha mégegyszer terhes lennek, akkor sem "figyelnék oda". én vagyok hajlandó koplalni, vagy megválogatni mit egyek, ha mást is táplálnom kell. jó nyilván nem csülökpörköltet eszek reggeltől estig, de nem is fogok magvakon és zöldségeken élni, mikor egy másik élet fejlődik bennem.
2010. júl. 3. 16:41
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem 90 naposozz kezd víznappal es tarts kethetente egyet hozza sok szoba bicigli
2010. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Próbáld az atkins első fázisát, én lét hét alatt 5kg fogytam tőle.
2010. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én teljes mértékben megértelek. Jó, hogy nem "koplaltál" terhesség alatt, vigyázni kell a picire.

Ajánlom a szénhidrát bevitelének csökkentését. Én sajnos gombára hajlamos vagyok, ezért egy ún. Candida diétát csinálok végig. Az első pár nap elég kellemetlen volt, de már megszoktam. (nem mellesleg csökkentek a tüneteim)

Érdemes utána nézni.

Egyébként egy normális diétában kb. 4szer kell enni egy nap. Ehetsz natúr joghurtot, kefirt, tojást (főleg a fehérjét), túrót (ezt szoktam uzsonnára. túró+eper+édesítő mixerrel összekeverve), bármilyen sovány húst (hal,csirke+pulykamellfilé), gyümölcsök (kivéve a magas gyümölcscukor tartalmúak) és sok-sok zöldség. Ajánlatos heti 2-3szor egy kisebb marék olajos mag elfogyasztása. És ahogyan egy előző hozzászóló írta, le kell csökkenteni a napi olaj mennyiségét maximum 1 kanányira.

Kitartást, menni fog.

2010. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!