Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ennyi buta ember?

Miért van ennyi buta ember?

Figyelt kérdés
Van egy csopi facebookon amiben néha 1-1 emberke kiírja hogy 20 főt keres aki fogyni szeretne. Minimum 120 fotelhuszár írkálja olyankor oda hogy én én én!!! aztán várják a csodát. Emberek! ez komoly? van egy ismerősöm mindenféle bogyót kapszulát szed és panaszkodik hogy nem jó, átverés, nem használ. közben meg este 11-kor 2 pofára nyomja a sült oldalast. aki lusta tenni érte és lefogyni oké... ő dolga. de miért kell arra fogni hogy ez nem jó az nem jó?! ahhoz higy lefogy SEMMI más nem kell csupán elhatározás és kitartás.
2019. márc. 24. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mert nincs elhatározás és kitartás. A könnyebb utat szeretnék választani.
2019. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont most láttam a falamon.. C9, fizess 40 ezret, tuti siker.. Nem értem én se.
2019. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ja de akkor mondja azt oké gyenge vagyok nem megy elbuktam. nem hogy ez is rossz az is rossz mert nem használ. tényleg könnyebb mindenre és mindenki másra fogni a saját kudarcunkat? :/
2019. márc. 24. 14:34
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Neked voltak vagy vannak súlyproblémàid? Ha nem akkor nem relevàns a véleményed, illetve nem meglepő hogy nem érted miért viselkedik sok túlsúlyos ember így, mert fingod nincs az egészről. Ha lenne bàrmi, nem kérdeznél ilyeneket.

Ezt csak az tudja mennyire nehéz meló aki benne van...

Az 1 dolog, hogy tablettàktól senki se fog lefogyni. Egy màsik meg az, hogy az emberek, ha lehetséges, szeretik a könnyű utat vàlasztani. ( Ne kelljen semmit se tenni èrte, mégis fogyni). Sajnos ez kemény meló, életmódvàltàs nélkül nem megy tartósan...de ezt nem egyszerű elfogadni. Hogy nem ehetsz azt amit akarsz, akkor és amennyit akarsz, mert neked azt dobta a gép, hogy hízàsra hajlamos vagy.

Tudom mert benne vagyok. Lassan egy hónapja lesz, hogy életmódot vàltok, és élvezem, szeretem az új étrendem, nem éhezem, fogyni is elkezdtem, de ettől még vannak dolgok amiket nem könnyű elfogadni ezzel az egèsszel kapcsolatban. Nekem lelkileg nehezebb példàul, mint betartani a diétàt. (NEM fogyókúràzok)

Aki pedig rossz módszerrel próbàlkozik- koplal, na azoknak méginkàbb nehéz. Informàciók hiànyàban én is beleestem abba is, de màr teljesen màsképp csinàlom. Viszont nem mindenki ennyire tudatos. Eddig a pontig is el kell jutni. Ne ítélkezz.

2019. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Benne vagyok. 40 kilót fogytam. Nem volt könnyű de megtettem nem sajnálkoztam nem hibáztattam mást. Az a típus vagyok aki ránéz 1 pohár vízre és +10 kiló... :)
2019. márc. 24. 14:49
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Erről beszélek. Eddig el kell jutni fejben. Ha érzelmileg nincs elhatàrozva, nem elég az, hogy jobban nézzek ki, akkor meg van lőve az egész. A külső nekem az utolsó helyen van. Az egészségem a legfontosabb! Van akit nem érdekel amíg el nem kezd félni pl a halàltól.

Aki a külseje miatt akar fogyni, az màsoknak akar megfelelni. Engem az egèszségem érdekel. Nagyon régóta leszarom ha valaki dagadtdisznónak nevez. Ez legyen a legnagyobb boldogsàga az életben, hogy beszólhatott, bàr senkit se érdekelt a véleménye.:)

Amint az ember ràjön, hogy önmaga érdekében kell vàltoztatni, nem fog kifogàsokat keresni. Se könnyebb utat.

2019. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi idő alatt ment le?:)
2019. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nekem is akkor sikerült lefogynom amikor magamért akartam fogyni. érdekes amúgy. míg fiatal voltam nagyon és másnak akartam görcsösen megfelelni akkor nem ment. amint magam miatt és lazábban álltam a dologhoz olvadtak a kilót. persze tettem érte! (csak hogy az eredeti témánál maradjak...) 2 év alatt amúgy
2019. márc. 24. 15:21
 9/19 A kérdező kommentje:
persze én is csináltam butaságokat annak érdekében, hogy fogyjak. de annyira nem voltam sötét soha, hogy attól várjak bármit is hogy nem csinálok semmit. sokan bevesznek egy tabit ugyanúgy zabálnak és elkönyvelik hogy "hú én most bevettem a bogyót fogyni fogok". 1 hét múlva meg +1 kg meg dobálóznak hogy micsoda átverés. aztán terjesztik az igét hogy "ki ne próbáld mert nekem se használt". meg hányan vannak akik verik a mellüket hogy ők így érzik jól magukat a bőrükben és nem is akarnának máshogy kinézni. kiváncsi lennék közülük hányan lennének akik ha reggel felébrednének 20-30 kilóval könnyebben azon imádkoznának hogy jajj Istenem kérem vissza a régi alakomat...
2019. márc. 24. 15:38
 10/19 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy gratula hozzà:)

Nekem ennél több feleslegem van sajnos, DE màr megindult hàla égnek. Kicsit rossz belegondolni hogy jó 3 év lesz mire talàn végzek de nagyon hatàrozott vagyok. Infót gyűjtöttem, utànajàrtam, csinàlom, szóval mennie kell!

Mi volt a módszered?

2019. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!