Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akarok fogyni. Gyors módszerek...

Akarok fogyni. Gyors módszereket tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!155cm 50kg vagyok.

Én soknak tartom nem a magasságom,hanem a korom miatt is ezt a számot.

Leginkább a combom,hasam,és a popóm az ami zavar,hogy látszódik rajta a zsír.Valamit tudtok mondani amivel a lehető leggyorsabban tudnék fogyni?Sokat ettem egészségtelen dolgokat,viszont próbálom leszoktatni magam az ilyenekről...Tudtok jó gyors fogyásra trükköket.



2019. márc. 25. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Tudok mondani, de nem mondok, mert a gyors fogyás egészségtelen. Amúgy is hova rohansz? Nem lehet rajtad sok felesleg.
2019. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél egészségtelen dolgokat.
2019. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Kalóriszámlálás+rendszeres mozgás, csodákra képes. Nincs olyan fogyókúrás trükk amivel gyorsan tudsz fogyni és még egészséges is. 1200 kcal/nap alá ne menj, de tekintve a magasságod és súlyod kb 5 kiló plusz lehet csak rajtad, esélyes hogy inkább azért látod magad zsírosnak mert nincs rajtad semmi izom. Súlyzós vagy saját testsúlyos edzést próbálj beiktatni heti 2-3 alkalommal, sokkal szebb lesz tőle az alakod.
2019. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

LCHF életmód. Alacsony szénhidrát-magas zsírtartalmú étrend. Személyre szabható. Magyarul ki kell tapasztalni mennyi szénhidrátbevitel mellett tudsz fogyni. Hogy mennyire lesz gyors, azt a te egyéni tested fogja meghatározni, mert minden szervezet más.

+ rendszeres mozgás. Semmi értelme gyorsan, egészségtelenül lefogyni, úgyis visszaszeded. Vagy koplalhatsz egész életedben.

2019. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A korod miatt? Hány éves vagy?
2019. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig tök jó kis tested lehet!
2019. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!