Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen diétára esküszik?...

Ki milyen diétára esküszik? (makro, paleo, vegán) Melyik a hatásos?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ezek közül csak a paleo való fogyásra, a többi nem.
2019. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Kalóriadeficit.

De mellette érdemes figyelni a makróra is (hogy könnyebben viselje az ember a fogyókúrát, pl. ne legyen éhes röviddel az étkezés után; meg az egészség miatt is)

2019. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
LCHF étrend beválni látszik. Még csak 3. hete csinálom -26 centi a körméreteimből eddig. (mell, mell alatt, derék és csípőbőséget mérek). Több az energiám mint valaha. 1 hónappal ezelőtt még folyton ásítoztam nap közben és álmos, fáradt voltam, akár hétvégi 10-12 óra alvás után is. Ennek már nyoma sincs. Akkor eszem amikor éhes vagyok- nem koplalok, és nem használom a kaját érzelmi evésre.
2019. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Vegán életmódot folytatok 3 éve, de ez nem egy diéta, simán hízni is lehet mellette. Vannak olyan vegán ételek amik jól beilleszthetőek egy fogyókúrába, de a vegán csoki, süti, tészta ugyanúgy hízlal, a cukros üdítők többsége vegán stb. Számolni kell a kalóriát, deficitbe kerülni és jobb híján kénytelen a szervezeted felhasználni a tartalékolt zsírt. A makrókat azért érdemes figyelni mellette, főleg hogy elég fehérjét vigyél be.
2019. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit szerintem is. Nekem bevált.
2019. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezer hála mindenkinek 💖
2019. márc. 27. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!