Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexiások hogy bírják ki...

Az anorexiások hogy bírják ki evés nélkül? Csak kíváncsiságból kérdezem.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 2. 19:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Testközelből láttam egy ilyen anorexiás lányt. Annyira súlyos volt a helyzete, hogy csak zárt osztályon tudták kontrollban tartani először infúzióval, aztán hozzátáplálással. Kikerült nyílt osztályra, nem telt bele két nap, vissza kellett vinni, mert amit megevett, kihányta a vécébe. Nagyon-nagyon sovány volt. Kb. 17 éves lehetett. Már nem él.:((

Kérdező, kíváncsi voltál, leírtam. Még most is ráz a hideg, ha rágondolok, milyen kemény mentális betegség ez.

2019. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

Még annyit: nem bulémiás volt, mert magam előtt látom még mindig, reggelire egy fél kockasajtot és egy negyed zsemlét evett összesen.

Így fogyókúrázzatok fiatal lányok, mert könnyen átcsaphat mentális betegségbe. Ez több, mint 10 évvel ezelőtt történt, de rémisztő volt látni a csont és bőr lányt.

2019. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Úgy hogy mentálisan betegek és képtelenek normálisan viszonyulni az élethez, táplálkozáshoz, edzéshez. Úgy hogy erősebb az öngyűlöletük, mint az éhségük.
2019. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal koromban evészavaros voltam, nem csontsovány, ahogy az ember elképzel egy anorexiás kislányt, de nagyon rövid idő alatt fogytam nagyon sokat, önsanyargatással. A mai napig emlékszem, hogy mekkora örömet szerzett a korgó gyomrom hangja, amikor valamicskét ettem úgy éreztem, hogy kidurranok, alig várta, hogy elmúljon az érzés és megint éhes legyek. Nekem pont az jelentett boldogságot, hogy a testem kívánta a táplálékot, de megvontam tőle. Illetve mivel alig ettem, a gyomrom annyira összeszűkült, hogy minimális kajától is jóllakott lettem - és ezt utáltam. Volt, hogy a kevés kaja után is hánytam, hogy megint üres legyen a gyomrom és beesett a hasam.

Nyilván ez csak én vagyok, nem mindenkinél így működik, nálam ez volt.

2019. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű.

Én mindig arra gondoltam, milyen jó, hogy x óráig kibírtam evés nélkül, de ha már idáig kibírtam, kár lenne elrontani, miért ne lehetne x+1;2;3...

Ugyanígy, megy ez a kilókkal is. Le tudtam fogyni x-re, akkor le tudok fogyni x-1-re is, és így tovább.

Na meg furán hangzik, de én mindig akkor éreztem a legerősebbnek magam, amikor már gyenge voltam, szédültem az éhségtől, de még mindig nem ettem.

2019. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
Ha ez egy mentális betegség, tehát agyi eredetű, akkor árulja el valaki, hogy a fenébe nem hat rá semmilyen antidepresszáns??? Ez hogyan lehetséges?????
2019. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem éheztem csak diétáztam
2021. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!