Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázok a turmixot...

Ha fogyókúrázok a turmixot hogy csináljam? Zsírszegény tej és kész? És egyáltalán fogyókúra közbe lehet turmixot inni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 20:50
1 2
 1/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ha befér a keretedbe, akkor 2.8% tej is tökéletes, egészségesebb is, legalább van benne valami tej jellegű.
2019. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy tudom hogy a napi kalóriaszint amit bekellene vinni az 1300 körül van de mondjuk nekem a mai 400 volt
2019. ápr. 3. 21:06
 3/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Akkor még sűrgősen egyél.
2019. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát egy napi étkezés úgy telik nálam hogy reggel megiszok egy kis kávét cukor és édesítőszer nélkül mert hallottam hogy fogyókúra közben jó, csak ebédet szoktam enni ami vagy csirke hús vagy hal zöldségekkel és néha rizzsel de tegnap egy kis sült édesburgonyát ettem, nagyon ritkán előfördul hogy vacsorára natur joghurtot eszek gyümölcsökkel és emellett nagyon sok ásványvizet 2,5 liter és 3 liter között, így 3 nap alatt sikerült leadnom 1,6 kilót. Ha ennél többet eszek rosszul érzem magam és lelkiismeretfurdalásom van.
2019. ápr. 4. 08:42
 5/11 Laylah ***** válasza:
Kérdező, ez közel sem egészséges. Tönkreteszed magad fizikailag és szellemileg is. 1200 kcal a biztonságos minimum határ egy napra. 400 kcal mellett szépen lassan anorexiás leszel (bár esetedben a "lassan"-t kihagynám a mondatból), és ha magadtól nem fogsz enni, majd a kórházban megetetnek. Ha azt sem, akkor egy idő után nem lesznek ilyen problémáid, lévén, a halottak nem esznek.
2019. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Tönkre fog menni a szervezeted.
2019. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
115 kg vagyok, nemhiszem hogy egyhamar anorexiás leszek :D és amúgy nem vagyok nagyon éhes
2019. ápr. 4. 14:52
 8/11 anonim válasza:
Pedig az ötös válaszoló nem mondott hülyeséget, nem vagy tisztában a biológiával, ha azt hiszed, hogy a súlyodtól függ, hogy anorexiás lehetsz vagy sem. Olvass kicsit utána a témában.
2019. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Laylah ***** válasza:

Az anorexia nem ott kezdődik, hogy csontsoványra fogysz, hanem ott, mikor elkezded a tüneteit produkálni. Akár 200 kilósan is.

De ha szeretnéd tönkretenni magad, csak tessék.

Lehet irdatlan gyorsan fogyni, valóban, csak épp se nem egészséges, se nem esztétikus. A bőröd sokkal lassabban követi a fogyásod tempóját, főleg ilyen nagy túlsúlynál (tudom, miről beszélek, 105 kilóról fogytam le 30-33-at, és bár már másfél éve befejeztem, a bőröm még mindig nem érte utol a fogyásom mértékét, értsd: lóg). Az egészségi kockázatok közt olyanok vannak, mint csökkent agyi kapacitás, szédülés, ájulás, gyengeség-érzet, izomvesztés, székrekedés, egyéb emésztési zavarok, stb.

Döntsd el, megéri-e ez neked azért, mert b*szol normálisan fogyózni. Ami nem "kúra", hanem életmódváltás kell, hogy legyen, tehát hosszú távon fenntartható. Ha csak kúraszerűen csinálod, tehát ezután visszatérsz ugyanahhoz a kajálási módhoz, ami ezelőtt volt, akkor legalább ugyanannyit fogsz visszahízni, mint amennyit koplalva elvesztettél, annyi különbséggel, hogy az elvesztett izom súlyát is zsír fogja kitenni. Mert a tested az ínséges időszak utáni bőséget arra használja, hogy eszeveszett módon raktározni kezdjen, felkészülve a következő ilyen koplalós időszakra.

2019. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen igen én értettem félree sry. Tegnap már 1200 kalóriát vittem bé és kevesebbet nem is tervezek és tegnap le is sétáltam kb 6 km-t. Tegnap 115kg voltam ma már 114,4
2019. ápr. 5. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!