Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlatos tejet inni fogyókúrá...

Ajánlatos tejet inni fogyókúrázóknak?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Ízlés szerint.
2018. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem, inkább igyál vizet, folyadékkal ne vigyél be kalóriát (Tejet amúgy semmilyen felnőttnek nem ajánlatos inni.)
2018. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Már miért ne vigyünk be folyadékkal kalóriát? :D Egyeseknek a kávéja is 5-600 kcal, végülis ha belefér a szálkásításba, miért ne? Ezt mindenki döntse el maga. Én tipikusabb vagyok, az italaim nem nagyon kalóriadúsak, de azért nem kalóriamentesek, ennek megfelelően laktatnak is, pont az az egyik szerepük, hogy ne egyek egy csomó kalóriát, ha egy kakaó is elég (cukor nélkül és félig vízzel, félig kókusztejjel, az nem sok).

Az igaz, hogy folyadékkal könnyen megy be kalória és akinek nehéz deficitet tartani, annál ez akadályozó tényező lehet, de ez nem egységes az embereknél.


Diéta, fogyókúra kérdése, hogy belefér-e a tej. Nekem nem, de ez életre szóló döntés nálam. Nem annyira előnyös, mert fehérje kevés van benne, de van cukor és zsír is (a cukor a rosszabb része), sokunk nem is tartja logikusnak, hogy más állat tejét igyuk... De nyilván nem gátolja meg automatikusan a fogyást, így mindenki döntse el maga, issza-e s persze, hogy mennyit. Mert 1 korty a reggeli kávéba szerintem még senki fogyását nem tette tönkre.

2018. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem tiltott, de nem is ajánlatos.
2018. márc. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tejet inni egy embernek sem ajánlatos, mert nem vagyunk borjak.


De ha neked szükséged van egy tejelő tehén hormonjaira, a borjak emésztését segítő enzimekre (figyelem, a tehén egy összetett gyomrú párosujjú patás, te meg elvileg főemlős vagy), dioxinra, telített zsírra, koleszterinre, rengeteg cukorra (5-6g tejcukor/100ml), akkor hajrá...

2018. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!