Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ideális derék/csipő méret?

Ideális derék/csipő méret?

Figyelt kérdés

169 cm magassághoz kb milyennek kéne lenni cm-ben? Mert kilóra úgy tudom nem olyan megbízható mérni. Derék, csípő, és comb (a legvastagabb részen) érdekelne. Mell az mindegy mert azon úgysem tudok változtatni fogyással.

Ja, és nem szubjektív véleményt kérek, hanem egy egészséges értékre vagyok kíváncsi.


2019. ápr. 4. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azert nem ilyen egyszeru. Ha vki korte a csipobosege tobb derek kevesebb, mint vkinek aki kiloban ugyanannyi de pl hasab alkat derek nelkul. Ez teljesen testalkat fuggo.
2019. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké, de csak ki lehet számolni valahogy hogy mi lenne jó kb.

Jelenleg 94 a mellem, 75 a derekam, 100 a csípőm és 60 a combom. 67 kg vagyok.

2019. ápr. 4. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Én 64 kilósan 98 - 70 - 92 es méretekkel vagyok ugyanehhez a magassághoz. Szélesebb vállaim, nagy melleim és ehhez keskeny csípőm van.

16L

2019. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy az ideàlisnak mondott derék és csípő aràny az a 30 cm különbség de ez igazából alkati kérdés is, mert 30 körüli különbség a körte és a homokóra alkatúaknak van kb. A többi alkatnak alma, banàn nem nagyon jön ez össze, max plasztikai sebészettel.
2019. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ideális a 90/60/90. De kevés nőnek vannak ilyen méretei, és más méretekkel is lehetnek nagyon csinosak, ezek csak számok. Minél nagyobb a derék és a csípőméret közötti különbség, általában véve annál nőiesebb az alak. Amúgy mindegy, mennyi az ideális, nem te irányítod, honnan mennyit fogysz. Nekem soha nem lesz 60-as derekam, meg 30 cm különbség, pedig már most is vékony vagyok, de nem is igazán érdekel, így is elégedett vagyok.
2019. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 80-57-8, és elégedett vagyok vele, bár a mellem lehetne kicsit nagyobb :D

A vékony derekamat és a 45-ös combjaimat azért nem áldoznám fel érte.

Én is 169 cm vagyok pont.

2019. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
90 alatti csípő és 60 körüli derék lenne a vékony.
2019. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!