Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lejjebb leírtak alapján...

A lejjebb leírtak alapján kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Tükörbe nézve csak egy dagadt disznót látok magam előtt, és nagyon zavar, szerintetek is durvák az adataim?

Derék 73 cm

Csípő 95 cm

Comb 56 cm

Vádli 36 cm

Kar 24 cm

Magasság 173 cm

Súly 63 kg


Tudom hogy a súlyom normális de a méretek rémisztőek! Hogy fogyjak le zsírból?



2016. febr. 12. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi rémisztő?

Beteg vagy! Vagy a szemed rossz, vagy testképzavarod van.

2016. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szemem nem rossz csak kövérnek látom magam. Mindenhol van rajtam felesleg, a tzs-m nem tudom mennyi de biztos nem kevés. Igaz, izmos is vagyok de az izom felett ott van a zsír, amitől löttyedtebbnek látszom.
2016. febr. 12. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
A súlyod a magasságodhoz pont ideális, ám simán lehet hogy izom alig van rajtad, és ennek a nagyrésze csak zsír. SŐt, valószínűleg így is van, egy 73 cm-es derék azért elég durva..
2016. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
A 73-as derék teljesen normális, ahogy a súlyod is. az 56-os comb már pedig soványkás.
2016. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3:

Van, akinek alapból nem olyan ívelt a dereka, hanem egyenes, szélesebb. Ebben az esetben a 73 cm nem zsírtól akkora.

És a 95ös csípő sem annyira nagy.

Bár az, hogy ki hova hízik, az alkati adottság, ami nem befolyásolható.

Ahogy az se, hogy honnan fogy.

2016. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtátok hogy a magassággal nő a derék szélessége is? Pont mint a súly. Szóval ha egy 160 cms lánynak van 60cm dereka az nagyon vékony, és ha egy 173cm-s lánynak van 73 az is nagyon vékony . Vannak erre programok, ha ennél kisebb dereka lenne már egészségtelen lenne.
2021. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!