Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne jöjjön...

Mit csináljak, hogy ne jöjjön vissza?

Figyelt kérdés

Kb fél éve fogyókúrázom, alacsony szénhidráttartalmú diétával. 2 napja elkaptam egy hányós, hasmenéses vírust, semmi nem maradt meg bennem. -3 kg-t fogytam a 2 nap alatt.


Lassan kezdek jobban lenni, de nem merek enni, mert félek, hogy vissza fog jönni az a 3 kg.


Ha folytatom a diétát úgy, mint eddig, akkor nem fog visszajönni, amit leadtam ugye?


2019. ápr. 11. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Titeket valami hulyesegkeltetoben gyartanak?


Az a 3 kg viz, amit a hanyassal es fosassal leadtal plusz izom, kb semmi zsir nincs benne. Tanuljatok mar meg hogy nem e merleg a lenyeg hanem a tukor!!!

Eddz es egyel tovabbra is normalisan, betegseg utam pl par napig egy jo huslevesezes nem arthat meg.

Es novessz agyat mondjuk abbol szedhetnel fel egy kilot legalabb!

2019. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a 3 kg az víz. Ha megmarad benned most már minden akkor kezdjél el rendesen enni, és ne zabáljál.

Igyál vizet. A mérleg többet fog mutatni, de azért ha most nem zabálsz, és csinálod a diétát akkor ez a 3 kg hamar le fog menni megint.

2019. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél éve fogyókúrázol, amivel nem adtál le eddig egy dekát sem, majd most 2 nap fosással fogytál 3 kilót, és ezt elkönyvelted a diétád sikereként, jól értem? :D
2019. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Több mint 20 kg-t fogytam a fél év alatt, eléggé megszenvedtem ezért az eredményért, ezért sem szeretném, hogy az a 3 kg visszajöjjön ami ez alatt a 2 nap alatt lement.
2019. ápr. 11. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a 3 kg víz volt, mert folyadékot vesztettél a betegség alatt. Tehát gyakorlatilag nem fogytál semmit. A súlyvesztés nem ugyanaz mint a fogyás.

A súlyvesztés lehet víz, izomvesztés is. A fogyás pedig a zsírszázalék csökkentése. Ha kevesebb a súlyod vízveszteség miatt, az nem fogyás.

2019. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!