Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 90 nap alatt elérhető komoly...

90 nap alatt elérhető komoly változás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl kövér, de edzésbe szeretném hozni magam. Elsőre egy 90 napot terveznék meg.

Egy konkrét beállított étrendet követve(nem ennék mínuszba, csak egészségesebben, jobban elosztva) és mellette egy edzéstervvel 90 nap alatt elérhető látható/érezhető változás?

Másik kérdésem, hogy mennyi az optimális napi mennyiség fehérjéből, ch-ból és zsírból? Úgy értem, pl x gramm/kg, így írjátok le légyszíves. Tudom, hogy mindenkinek más, de nagyjából mennyit kéne számolnom?


2019. ápr. 11. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs sok felesleged, nem érdemes 10+ kilós àlmokat kergetni mert nagyobb az esély a csalódàsra.

Nekem rengeteg sok feleslegem van, ma reggel mértem legutóbb, màsfél hónap alatt 6 kg mínusznàl jàrok. Persze ez be fog majd lassulni idővel és úgyse mind zsír, nekem elég sok vizet tartott vissza a szervezetem, de még azzal együtt is megy le a hàj is. A körméreteim folyamatosan csökkennek.

Igen egyéni, hogy ki mivel tud fogyni.

Èn személy szerint 175 cm magas nő vagyok, nem súlyra szàmoltam ki mert nem etetem a zsírom:) Csak belőttem az étrendnek megfelelően amit követek.

110g fehérjével

100g maximum szénhidràttal ( többnyire alatta marad, 70-95 között)

és 115-120g zsír

Èn ezt àllítottam be magamnak.

Koràbban orvos javasolta 160g szénhidràttal 3 hónap alatt se fogytam semmit. Az én szervezetem nehezebben toleràlja a szénhidràtokat. Beteg is vagyok . ( inzulinrezisztencia, PCOS, pajzsmirigy alulműködés). Ezek miatt kellett jobban levinnem a szénhidràtot.

Vannak akik 160- al 180-al is tudnak fogyni. Ezt egyénileg kell kitapasztalni.

A lényeg annyi hogy ha a szénhidràtot leviszed annyira, hogy az legyen a legkevesebb, a zsíron emelni kell.

2019. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Edzés intenzitáson múlik. Kérdés mit szeretnél. Valszeg izomtömeget gyarapítani, akkor kell sok fehérje, az edzéshez cukor:) Neked kell eldöntened mit szeretnél, szerintem a saját alakotdnak megfelelő edzést és táplálkozást is találsz a neten
2019. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!