Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Vélemény erről a kenyérről?

[link]

ápr. 14. 17:47  Privát üzenet  

A válaszok

Energia [kcal] kb. 285 kcal/100 g Zsír kb. 17 g/100 g ebből telített zsírsav kb. 2,2 g/100 g Szénhidrát kb. 6,1 g/100 g ebből cukor kb. 2,4 g/100 g Élelmi rost kb. 3,97 g/100 g Fehérje kb. 21 g/100 g

Szerintem nagyon jo a taperteke. Sok benne a feherje, keves a szenhidrat. Zsir magasabb, de gondolom, hogy az olajos magvak miatt.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 14. 17:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A coopban találtam, és nagyon megörültem, mert szerintem is jók a makrói. De aztán a barátnőm akivel fogyózok, elkezdte mondani, hogy attól meg kalória ugyanúgy sok van benne, szóval nem kéne ennem.

Kb 2 szeletet szoktam enni/nap, az 75 gramm, és bőven belefér a kalóriakeretembe.

# 2/3Időpont ápr. 14. 18:00 Privát üzenet

Szerintem jó:) Nem értek egyet ezzel az állandó kalóriamániával.

Én 1400-1500 kalórián, 160 gramm szénhidráttal amit orvos javasolt diétának, semmit se fogytam 3 hónap alatt.

Kevesebb szénhidráttal (100g alatt), több zsírral és több kalóriával 1800-2000 közt simán fogyok. Ennyit ér a kalória.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 14. 18:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit gondoltok erröl a napi érendről?
Mit gondoltok az extrudált kenyérről?
Megéri áttérni a kenyérről az extrudált kenyérre (pl. Abonett)?
Vélemények erröl az új Avtivia almás-fahéjas zabkásáról?
Mi a véleményetek erről a kenyérről? Valaki ismeri?
Le szeretnék szokni a kenyérről. Mivel helyettesíthetném?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!