Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet combból fogyni?

Hogyan lehet combból fogyni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tornával pl rubint réka
2010. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
2010. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valakinek ez bevált? Mert nekem is szükségem lenne egy kis fogyásra a combból.
2010. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

14:53-s vagyok:

3. válaszóló szerintem olvasd el a kommenteket meg az Egyéb kérdésekbe nemrég tettem fel egy ilyen kérdést .Majd azt is nézd meg estefelé ,biztosan lessz rá pár válasz.:)

2010. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
15:15-s vagyok.Úgyértem a Szépség és divat Egyéb kérdésekbe ,de lehet hogy átrakják majd a Fogyókúra Egyéb kérdésekbe.:)
2010. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi mkinek:) és ez bevált nektek?mennyi idő után?
2010. júl. 5. 17:39
 7/14 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

igazából baromi nehezen:

nincs helyi zsírégetés. Mozgás során nem a dolgozó testrészről megy le a zsír, hanem egyenletesen, mindenhonnan. Ez annyiból nem igaz, hogy elhízni sem egyenletesen szoktunk, így fogyni sem egyenletesen fogunk. A zsírszövetekben található alfa2-receptorok felelősek, hogy hová rakódjon le a zsír, és ezek felelősek a zsírok mobilizásának gátlásáért. Az alfa2-receptorok egyenlőtlen eloszlása határozza meg, hogy elsőként hová hízzunk, és bizony onnan fogunk utoljára fogyni. Ezt nem tudjuk befolyásolni az adott testrész megmozgatásával. Teljesen fölösleges felüléseket csinálni a fogyás miatt, akkor már inkább menjünk le, és fussunk ahogy csak bírunk, az sokkal több kalóriát éget el.

Ráadásul, ha keményen dolgoztatod, még vastagodhat is az izmosodás miatt.

Legfőképpen diétával.

2010. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de ha én fogyok,akkor a hasamból,ha hízok,a hasamra...attól h diétázok,hogy fog lemenni a combom?
2010. júl. 5. 22:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem menj futni!

ha nem fogyaszt legalább izmosodni fogsz! Erősíti a lábat ami jól jöhet pár helyzetben. (Sokan fogynak combból,ha futni járnak.)

2010. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
nekem bevált..nagyon jó alakom lett tőle:)
2010. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!