Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Főétkezés után általában...

Főétkezés után általában mennyi idő elteltével szabad inni? Olvastam egy olyan nézőpontról, hogy utána két órán keresztül még nem. Mik erről a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
he????????????ha szomjas vagy igyál, sőt meg se szabadna várni, míg szomjas leszel
2010. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nemes egyszerűséggel ökörség. Gondolj bele, akkor levest sem lenne szabad enni ebédre. Igyál csak egészen nyugodtan. Én általában fél liter vizet megiszom egy ebédhez, nem is tudnék másként enni.
2010. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igyál, amikor jólesik. Én pl. evés előtt, meg evés után is mindig megiszok egy pohár vizet, semmi bajom nincs tőle.
2010. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én várok egy órát legalább étkezések után a folyadékkal, úgy tudom, ha rögtön étkezés után iszol, akkor felhígulnak az emésztőnedvek.
2010. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!