Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Zsírleszívás fenékről férfinak? Kb. Mennyibe kerülne? Edzés nem nagyon sikeres mert minden honnan fogyok, de a fenekem nagyon lassan fogyik. A többi testrészem meg már csont sovány.

Valami ötletek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: férfi, fenék

ápr. 22. 18:20  Privát üzenet  

A válaszok
Pedig nagy kufferbe jó pakolni!

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 22. 18:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Férfi vagyok.

Fuck logic XDDD

# 2/3Időpont ápr. 22. 18:48 Privát üzenet

Az nem zárja ki...

Kép?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 22. 19:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki, aki a közelmúltban sikeres diétán ment át, tudna adni tanácsokat?
Tippek a sikeres fogyáshoz 21 éves fiúnak?
Lehet valaki 54,3 kilosan csont sovány? 170 cm. Csak mert már fáj amikor ülök de. A súlyom jó sőt még sok is
Hogy lehet, hogy kb 20 kilót fogytam és a ruhaméretem mégis ugyanakkora? A vastag csontozat miatt?
Ti hogy fogytatok le lányok? Sikeres fogyás sztoritokat elmeselnétek?
Miért hosszúkás a sikeres modellek és színészek feje? Miért divat a beesett csontos arc férfiaknál? (fehér férfi filmszínészekre férfi modellekre gondolok)

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!