Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok filmeket/könyveket/ze...

Tudnátok filmeket/könyveket/zenéket/videókat/blogokat/oldalakat egyszóval BÁRMIT ajánlani anorexia/ wannarexia/ bulimia/ étkezési zavar/ testképzavar témákban?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon érdekel az anorexia/ wannarexia/ bulimia/ étkezési zavar/ testképzavar/étkezési zavar, és minden, ami ehhez kapcsolódik. Ne aggódjatok én soha nem kezdenék ilyesmibe, viszont egy ideje motoszkál ez a téma a fejemben, és sok ezzel kapcsolatos videót, filmet néztem, és szeretnék még többet tudni erről az egészről. A feed, súlyos titkok, the bone( nem vagyok biztos a címében) tökéletes test életre éhezve című filmeket láttam és ajánlom azoknak, akiket szintén érdekel az ilyesmi, valamint youtube-on sok videót néztem, ahol a a videósok tapasztalataikról beszélnek. Válszokat köszönöm

2019. ápr. 23. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Skins első generációjában (első két évad) van egy anorexiás csaj, más nem ugrik be.
2019. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2019. ápr. 23. 21:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Jégviráglányok :)
2019. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, olvasni már olvastam, és nagyon jó volt film is van belőle?
2019. ápr. 23. 23:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Boyinabandnek van egy közös száma JaidenAnimationsszel ami erről szól
2019. ápr. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,meghallgatom :)
2019. ápr. 24. 08:58
 7/13 anonim válasza:
Red Band Society. Engem is érdekel ez a téma. Nagyon jó sorozat volt, érdemes megnézni.
2019. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elkezdtem nézni, tényleg nagyon jó :)
2019. ápr. 28. 15:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Örülök ha segíthettem!
2019. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ha blogra vagy kíváncsi, keress rá úgy, hogy anorexiás lány a küzdőtéren. Ezt én írtam.
2019. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!