Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb. mennyi idő alatt "szerezhe...

Kb. mennyi idő alatt "szerezhetem vissza" így az izmos, vékony combjaimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos étkezési zavarom volt, ami miatt eléggé lefogytam (50 kg-ra), és sajnos izmot is vesztettem. Most sikerült visszahíznom 52.1 kg-ra, amennyi az átlagos súlyom. A hasam laposabb és izmosabb, mint valaha, a karjaimmal és a vállammal sosem volt bajom, viszonylag izmosak, a fenekem pedig szép, kicsi, mint volt. De a combom Nagyon nem tetszik. :( Löttyedt, szinte összeér, ha felcsípem, narancsbőrös. Szóval eldöntöttem, hogy "visszaszerzem" a régi feszes combjaimat! Ez a tervem:

Minden nap 6.40-kor reggelizem, általában egy kis szelet fehér kenyeret (sajnos nincs lehetőségem tk. kenyeret enni) jó minőségű pulyka/csirkemellsonkával és sok uborkával, mellé iszom 2 pohár vizet és egy bögre teát. Tízóraira (9.35) ugyanezt eszem, plusz a délelőtt folyamán megiszok 750 ml vizet. Néha egy almát is eszem délelőtt. Fél 3-kor ebédelek, csak levest vagy ha nincs, fél-háromnegyed adag másodikat eszem. Uzsonnára (4 körül) egy kis gyümölcsöt (alma, körte, banán, ami van otthon) eszem, vacsorára pedig egy szelet fehér kenyeret sonkával, uborkával és répával.

Minden nap futok min. 6 km-t (olyan 40 perc alatt), ezután erősítek Kicsit: 1 perc wallsit, 60 jumping jack (bocsi, nem tudom a magyar nevüket), 1 perc bokafogás ülve, 40 kitörés, 30 guggolás, 20 jumping jack, 10 bokafogás állva és végül újból 1 perc wallsit. Ezután még nyújtok kicsit (szeretnék megtanulni spárgázni, meg feljönni hídból). Szerda/kedd (mikor hogy jön ki) és hétvége kivételével minden nap ezt csinálnám, szombaton ált. jégkorizok 2 órát, vasárnap pedig sétálok az erdőben. Plusz még ott van a mindennapos tesi, de azt nem nevezném edzésnek...

Szóval. Ez így működhet? Kb. mennyi idő alatt lesz látható az eredmény?

170 cm 52.1 kg 14/L

derék: 59 cm

csípő: 77 cm

comb: 47 cm

csukló: 14 cm



2017. nov. 2. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
csukló :D
2017. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Anorex liba.
2017. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: Tényleg, én kérek bocsánatot, amiért a családom folyamatos csesztetése miatt fogyókúrázni kezdtem! Bocsánatot, hogy a vége felé 800 kcal után is bűntudatom volt! Bocsánat, hogy rátaláltam a pro ana oldalakra! Bocsánat, hogy még több szar diétát kipróbáltam! Bocsánat, hogy próbáltam változtatni, és zsírosodtam! Bocsánat, hogy szeretnék ezen változtatni, és ezért segítséget kértem! Tényleg, teljes szívemből sajnálom, hogy végig kellett olvasnod a kérdésem, remélem, kihevered ezt a traumát! -.-"

Kérek szépen mindenkit, hogy ha nem tud segíteni, akkor ne írjon! Semmi szükségem nincs arra, hogy emiatt is rosszul érezzem magam!

2017. nov. 3. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

Borzasztóan sajnállak. Tudod is, hogy anorexiás vagy, mégse akarsz meggyógyulni.

Sose volt izmos lábad, így vissza se szerezheted.

Enni és tenni kéne érte. Úgy minimum 60 kilónál beszélhetnél normális izomzatról. A magasságodhoz pedig minimum 55 centis comb lenne az egészségügyileg normális, de még az se lenne kicsit se izmos.

[link]

2017. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem feltétlen leszel izmos, hisz ahhoz hogy izmos légy, bizony a mérleg száma is növekedni fog. Ha ezt vállalod, okés, dehát jelenleg az 50-52 kgod is zavar, és nemtudom mennyire fogod megérteni h a mérleg száma a diéta és a mozás ellenére egy darabig csak nő. Egyébként kövezzetek meg, ehhez a magassághoz ez a súly tökéletes. Jómagam is ennyi vagyok, nyilván testalkatfüggő, nekem pl a combommal vannak gondjaim, hisz a mellbőség 90, derék 60, csípő 87hez társul egy 54 cm-es comb, ami egy reális képnél egy 60 kgos nő combkörfogatának a centije. A csuklón felnevettem, azt nem mérjük :) de már kiváncsiságból: az enyém 12 cm :D

Egyébként az edzőm szerint nagyjából 3 hónap míg formálódik olyan mértékben a test ahogy azt te szeretnéd.


Egyébként durva, h manapság ilyen korú lányok ennyire megszállottan foglalkoznaka súlyukkal. Én annó csokit csokival ettem, "megéltem" a gyerekkort, megettem ami jólesett, mégsem voltram soha elhízott, de mégcsak felesleg se volt rajtam, mérlegen meg sose mértem magam, nem centiztem, letojtam ha löttyedt volt a combom. Ennek ellenére nem voltam elhanyagolt, és felserdült karcsú, csinos nő lettem. Osztálytársaim is így éltek. Sosem volt súlyfeleslegem, és 20 éves koromtól kezdtem a táplálkozásra figyelni - de itt sem megszállottan.



27N

2017. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!