Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell fogyjak, hogy...

Mennyit kell fogyjak, hogy emberi formám legyen?

Figyelt kérdés
77 kiló vagyok és 167 cm magas, 42 eves nö
2019. ápr. 28. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Minimum 7 kilót, de most sincs akkora túlsúlyod, hogy ne érezd magad embernek...
2019. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

60 kg körül lenne optimális a súlyod, ha átlag testalkatú vagy.

De ha nem érzed magad embernek, mert van valamennyi túlsúlyod, akkor nem ártana a lelkivilágodat is rendbetenni, mert ebböl még lehet komolyabb egészségügyi vagy lelki zavarod!

2019. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont az a túlsúly, amiből ha 10kg leadsz, eszméletlen látványos lesz a változás. És ahogy a többiek mondták, addig se utáld magad, mert úgy nem lehet normálisan törődni magaddal, ha büntetésnek éled meg saját látványodat. Az egészségedre figyelj, meg arra, hogy ne eszeveszett koplalásba kezdj, mert ilyenkor már megszenvedi a bőr a hirtelen változásokat. Mérj centiket is, és a kiinduló állapothoz hasonlítgasd magad, ne másokhoz, legyél büszke már arra is, hogy elkezdtél valamit.
2019. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. ápr. 28. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Anélkül, hogy ismernénk a testalkatodat, nem lehet válaszolni. Amúgy is, kinek mi az emberi. Ha igazán karcsú akarsz lenni, kb. 52-60 kilóra fogyj le attól függően, milyen testalkatú vagy.
2019. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert most embertelen ék érzed magad? Basszus nem 180 kiló vagy, nem is 300!

Nezd meg a tlc - n az Élet 250 kiló feletti műsort! Na azok kemények a maguk 300 kilojukkal!

2019. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló paraméterek. 41 vagyok, 165cm, decemberben 74kg voltam. Most 63 vagyok, óriási a különbség. Még 3-5kg mínusz a cél.

Ha tanácsolhatom, mindenképp mozogj, mert fogyás után főleg már a mi korunkban löttyedtek leszünk mozgás nélkül.

Mondjuk én két éve szültem, óriási hasam volt (3. gyerkőc), a hasamon így is látszik, meg a combomon, szóval edzeni kell nincs mese, ha nem csak kevesebb kg, de csinos is szeretnél lenni.

Szerintem neked a 65 már bőven jó lenne.

2019. ápr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!