Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni ha...

Mennyit lehet fogyni ha hetekig csak csipegetem a kajákat? (kb napi 600-800kcal)

Figyelt kérdés
Teljessen stresszbe vagyok egy dolog miatt tegnap óta és szinte nem ettem semmit és vagy fél kg lement rólam.Teljessen össze van szükülve a gyomrom meg olyan mintha lázas lennék.Mennyit lehet így fogyni?(kb.1-2hét alatt)Folyadékot iszok meg narancslevet is.Szeretnék enni de nem tudok csak pár falatot.

2019. ápr. 13. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Milyen jo, hogy kapora jott ez a stressz. Van mire fogni a koplalasodat
2019. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ha lehetne egésznap tömném a fejem😂😂😂Csak harapok egyet és azt érzem nem akar lemenni.
2019. ápr. 13. 09:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja meg ha a pulzus magas az is segít a fogyásba?(Alapból 70szok lenni most meg folyamatossan 100 körül van.)
2019. ápr. 13. 09:28
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a kérdés, hogy mennyit lehet fogyni, hanem mennyi megy vissza rád. Amint visszaállsz a normál étrendre hiába próbálsz figyelni hízni fogsz, nem is kicsit. Lehet, hogy leadsz 6 kilót, de 10 biztos visszamegy majd.
2019. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszer mar volt ilyesmi mikor lazas voltam akkor is nagyon sokat fogytam és nem ment vissza semmi.(Csak az a baj nem tudom mennyit fogytam😭)
2019. ápr. 13. 09:51
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Bocs de ha olyan nagy stresszben vagy, hogy nem tudsz enni, akkor az utolsó gondolatod lenne a fogyás.

Szóval nyugodtan írd ki, hogy koplalással akarsz fogyni...

Egy nap alatt nem fogsz fél kgot fogyni, max. pisi-kaki távozott, azt mutathatja a mérleg.


De tegyül fel elhiszem amit írsz... Két hét alatt így fogyhatsz 3-4kgot.

Aztán elmúlik az a borzasztó stressz ami mellett persze a fogyás a lényeg, és szépen visszahízol 6ot.

2019. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Hetekig? 1-2 hét?az nem sok..10hét? az már valami.

Nyilván lehet fogyni napi 700 kalória mellett. A kérdés az,hogy meddig tart és ,hogy azután nem fogsz egy több hónapos hízókúrába?

Én átlag 1400 körül eszem egy nap hónapok óta és folyamatosan fogyok lassan. 700 kalória baromi kevésnek tűnik nekem.

Stressz mellett mondjuk én még annyit sem eszem,hiszen ha tényleg olyan komoly akkor tlényleg nem megy le egy falat sem...viszont ezaz állapot pár nap alatt megszűnik ált,sőt még hasmenésem is van ilyenkor pl egy fontos vizsga előtt.

2019. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Biztos szervezetfüggő is. Èn fiatalon egyik hülye koplalós próbàlkozàsom az volt hogy nem ettem semmit, 8 teljes napig bírtam de egy dekàt se fogytam.

Màsfél hónapja értelmesen èletmódot vàltottam szénhidràtszegény diétàval , kalória 1800-2000 között, némi mozgàssal és 6 kg mínusznàl jàrok.

2019. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha energiahiányod van a stressz még jobban fokozódik, plusz gyenge leszel, mentálisan és fizikailag is. Ha nem bírsz enni, akkor igyál, pl. smootie, nutridrink és társai.
2019. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
600-800 kcalóriával max heti 1 kg-t tudsz fogyni zsirból. Ha nem eszel egy falatot sem, akkor sem fog több lemenni 1,5 kg-nál. Ha mégis kevesebbet mutat a mérleg akkor az víz és izomveszteség.
2019. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!