Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lesz velem? (Bővebben lent)

Mi lesz velem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nah szóval, idióta tini lány ömlengései 5,4,3,2,1:


Sziasztok!

Röviden:

Kollégista vagyok. Mindenkitől azt hallottam eddig, hogy a koliba jó pár kilót felszed az ember. Én fogytam (aminek örülök), mivel a menzán kívül nem eszem mást így lement pár kiló. Nálam péntektől egészen vasárnap délutánig tart a ramazuri, amikor is rám tőr a kajakóma és a stresszevés. Egyszerűen nem tudom mi jön rám, de ekkor töltöm ki az egészhéten felgyülemlett stresszt. Ilyenkor mindent mindennel eszek. Kb 3000kcal vagy többet, ami a hétköznapi 1500kcalhoz mérve nagyon sok. Fáj is a hasam tőle rendesen. Ilyenkor jön a bűntudat és szlopálom a zöld teát, de szerintem ez nem segít nagyon, azon, hogy tönkre teszem a szervezetem. Itthon egyszerűen nem tudok vigyázni, hogy mit eszem. Fogalmam sincs miért. Bele sem merek gondolni mi lesz hosszú szünetekben meg nyáron. (Én leszek a második Hold)


Nem arra várok választ,hogy hogyan tudnám ezt máshogy, mivel ezért nekem kell tenni nem másnak. (De ha van valami jó kis motivációs szöveged, akkor ne tartsd magadban :D)

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy ilyenkor mi történik a szervezetemmel/testemmel?


A válaszokat előre is köszi :)


(ui. : Jól esett ezt kiírni magamból, mert másnak erről kanyarban nem tudok beszélni. Mindenki mondja "De sovány vagy!" meg hasonlók. Ilyenkor még jobban útálom magam. Egyszerűen olyan, mint ha nem is én irányítanék.

Tudom, hogy ez csak önsajnáltatás és csak akarat kell hozzá. De egyszerűen nincs kiért csinálnom. És nekem kell egy kiért. Az, hogy magam miatt az édeskevés.)


Ha eddig elolvastad köszönöm. Ha van rá normális válaszod, vagy egyszerűen feldühít,hogy hogy lehet valaki ilyen, akkor várlak a válaszok között ;)



2019. ápr. 13. 19:37
 1/7 A kérdező kommentje:

*tör


Hát ez nem lett rövid :D

Amúgy 16L, 170cm/60kg.

2019. ápr. 13. 19:41
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Szerintem tapanyag hianyos a hetkoznapi taplalkozasod, ezert vannak falasrohamaid hetvegen. Egyebkent nagyon jo a sulyod. En is 170 cm vagyok es ez az alomsuly, amit el szeretnek erni. Elottem meg hosszu az ut, de nem adom fel amig el nem erem

2019. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Hasznos a link, sokszor fogom olvasgatni, ha megint felakarom falni a fél hűtőt :D


Neked pedig szurkolok, hogy elérd a célod! 🤞🤞

2019. ápr. 13. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak az lehet az ok amiért ha jól értem falàsrohamaid vannak, az az hogy amennyit odafigyelés címén megeszel az kevés. A szervezeted igényli a tàpanyagot.

Sajàt tapasztalatom legalábbis hasonló. Akkor jöttek ràm ilyen kajarohamok mikor fogyó alatt féltem többet enni hogy ne hízzak és ilyen 1400 kalóriàkon próbàltam élni. Az nekem a magassàgomhoz igen kevés volt. Még a zöldségeim adagjàt is méricskéltem.

Mióta rendesen eszek 1800-2000 kalória között, nincsenek zabarohamok makrókat figyelve szénhidràtot fehérjét zsírt betartva 3 étkezéssel, semmi bajom és fogyok.

2019. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem a legtöbb koleszosnál így van ahogy nálad.Nálam is ugyan ez volt.Kinek van étvágya mikor elé rakják a halkrémes kenyeret?Senkinek.A koleszba alig ettem aztán otthon be hoztam mivel az anyu egész héten nem látott így hétvégén mikor haza mentem mindig a kedvenceimet készítette el.Ez miatt ne aggodj.
2019. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi gáz,pont így eszem ,mint te és én már egyetemista vagyok.

Hétfőtől-szerda dolgozom,munka közben semmit nem kíváok ,mert nagyon stresszes az egész,és utálok dobozolni,ott meg a kaját nem szeretem hiána egész jók,plusz sajnálom rá a pénzem.Szóval olyan 4 körül mikor hazaérek eszek először,betömök amit csak tudok max 1200 és már meg sem éhezem estig,de este korán fekszem. Szóval így telnek napok. Csütörtökön meg egyetem órák,barátokkal vagyok bent,ott sincs semmi kaja. Szóval legkorábban csüt este úgy bevásárolok,vagy hazamegyek hétvégére és minden édessgéet felfalok. Nem azért mert hiányos lennék,hanem mert nagyon finom és nincs más dologom.

Amit tanácsolok,hogy keress hobbit,több programot,mert szerintem te is unalmadban eszel. Az tök jó szórakozás enni a finomakat,nézni filmeket.

Amúgy mostanában moderálom magam én is,mivel legutóbb úgy fájt a hasam a zaba után,hogy nem tudtam egész este aludni,azt hittem kóráhzba kell mennem. Akkor megfogadtam,hogy többet nem tömök ennyi kaját magamba. ÚGyhogy most egész hétvégét megálltam max 2000 kalóriát ha ettem naponta :)

Ha egyszer neked is valami komolyabb dolog fog jelentkezni biztosan abbahagyod,vagy ha lekötöd magad értelmes dolgokkal.

Amúgy nekem is nagyon jó a súlyom,véknoy vagyok hiána eszem így,hogy 3-4 nap alacsony kcal,3-4 nap iszonyú magas.

2019. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csatlakozz hozzájuk! Megoldódik a gondod; nagyszerű csapat:


[link]


[link]


:)

2019. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!