Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha van fogyókúrála témakör,...

Ha van fogyókúrála témakör, akkor miért nincs olyan, hogy hízni szeretnék, de nem tudok?

Figyelt kérdés

Tapasztalat ilyen témában? Hogyan lehetséges a hízás?

F.


2019. ápr. 28. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Zabáljál. Hiába hiszed azt hogy sokat eszel, gyorsabb az anyag cseréd, nem vagy hízásra hajlamos, ezért többet kell enni.

Keress rá a neten, hogy mit nem szabad enni, ha fogyni akarsz, edd azokat és még néha egy egy vekni zsíros kenyeret is benyomhatsz este 8 után is.

2019. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A zabáljál azért rejthet magában veszélyeket, nem?
2019. ápr. 28. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Írhattam volna azt is hogy hamikálj, csipegessél, de itt nem erről van szó.

Van ilyen haverom, reggelire képpes lenne megenni egy fél disznót, soha nem láttam még úgy, hogy valamit ne evett volna, vagy ne lett volna kaja a kezében. Még is tiszta sovány, kint van a bordája is meg minden. Nagyon gyors az anyagcseréje, nem tud egyszerűen hízni. Hát persze hogy nem, mert egy átlag emberhez képpest sokst eszik, de neki nagyobb lenne a kalória igénye.

Olyan nincs, hogy valaki teljesen nem tud hízni, csak nem eszik eleget, lehet, hogy 1000-1500 kalóriával is többet kellene bevinnie egy nap az ilyen illetőknek.

Mindenkinek más a kalória igénye, ezért is nem lehet fogyókúra terén csak általánosságban beszélni. Pl te ha sokat eszel lehet nem hízol, de leheg valaki csak nézné ahogy eszel és már hízott 2 kilót.

2019. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy nincsen, úgy hívják, hogy Sport, mozgás / Testépítés, ott lényegében minden második kérdés erről szól. Ez a női fogyókúrarovat férfi megfelelője: Hogyan legyünk nagyobbak?


Én pl. zörgő csontváz gyerekként sikeresem híztam 30 kilót... de ki kell ábrándítsalak: 20 év alatt. És azt se magától. Gyúrás, evés, gyúrás, evés, még több gyúrás, még több evés. És evés, evés, evés, evés...

2019. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még az egészség/táplálkozás kategóriában is szoktak lenni ilyen kérdések. Külön kategória azért nincs, mert az emberek döntő többségének a hízás sima ügy, és a fogyáshoz kell erőfeszítést tenniük. Értelemszerűen a kategóriák inkább a többség igényeihez alkalmazkodnak.
2019. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!