Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így tudok majd fogyni?

Így tudok majd fogyni?

Figyelt kérdés

Reggelire teát iszok és megeszek egy,max kettő almát,esetleg teljes kiörlésű toast kenyérből,margarinnal valami szendvicset,ebédre rendes ebéd,kis adagban(vegán ebédre gondolok,nyers zöldségekkel) vacsira is valami zöldség vagy gyümölcs.

Mellette ha naponta két naponta lekocogok 2-3 kilométert kényelmes,nyugdíjas tempóban az úgy beindíthatja a fogyást?

Kb 180 cm vagyok és majdnem 80 kg :s



2019. ápr. 28. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem a legjobb. Reggelire nem eszunk gyumolcsot es este sem!

Margarint felejtsd el. Reggelire egyel zabkását.

Tizoraira alma es egy marék dio vagy mogyoro vagy szotyi vagy tokmag.

Ebedre 1/3 hus lehetoleg csirkemell, vagy hal, 1/3 resz rizs, kuszkusz vagy bulglur, 1/3 resz zoldseg.

Uzzonnazni is KELL , legyen par szelet puffasztott rizs.

Estere 1-2 teljes kiorlesu kenyer zoldseggel


Fontos a napi 5 etkezes h porogjon az anyagcsere! Minimum 2 liter tiszta, szensavmentes vizet igyal naponta.

Felejtos minden mas ital!

Tilos egy honapig megmerned magad! Utana jon a kellemes meglepetes!

2019. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj a gyümölccsel este? :O
2019. ápr. 28. 20:23
 3/10 A kérdező kommentje:
És az ízesítetlen zöld tea is felejtős?
2019. ápr. 28. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:

A gyümölcs =cukor. Önmagàban fogyasztva egyrészt megdobja a vércukrot, màsrészt magàban fogyasztva gyorsan felszívódik és hamar éhes leszel utàna. Ergó többet fogsz enni. 5 étkezés nem KELL, ez egy tévhit. Ahànyszor eszel annyiszor ugràl fel le a vércukorszint. Ha nem érzed szükségét, nem kell mindenképp 5-6 étkezés. Ezt amúgy szakember àllítja, nem én talàltam ki.

Ha az étrend jól van összerakva, 5-6 óràt megvan az ember éhség nélkül. Sajàt tapasztalatom is ez.

Ja a rendes ebéd alatt minden nap szénhdràtdús köretekre célzol zöldség mellé ( krumpli tészta rizs egyéb gabonàk) az felejtős.

2019. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Krumplit nem eszek,tésztából max durumtészta,inkább jázmin rizst szoktam enni,egy/másfél marék..
2019. ápr. 28. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha durum tésztát, rizst eszel, csak ezek elég szénhidrátdús kaják, nem ajánlatos heti többször enni ilyesmit. Persze ha fogyni szeretnél. Én pl krumpli és durumtészta párti vagyok, rizst nem szeretem. Úgy szoktam csinálni, hogy heti 6x eszek zöldségköretet ebédre húshoz, és szombatonként váltogatom a tésztás, és a krumplis ebédeket:) Így nincs az, hogy állandóan csak zöldséget lehet enni, nem lesz unalmas.

Hasonló módon meg lehet oldani úgy is ha te a tésztát és a rizst szereted inkább. Persze ez már rajtad múlik.

2019. ápr. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha vegán vagy, nem egyszerű úgy csökkenteni a szénhidrátot, hogy közben elég tápanyaghoz is juss. Miből viszel be fehérjét, szóját, ilyesmit eszel? Lehet, hogy ebben az esetben inkább a zsírcsökkentés válna be, az könnyebben kivitelezhető. Kenyér helyett érdemes zabpelyhet enni, a margarint én is kihagynám, akkor már inkább olajos magvakból egy kisebb mennyiség.
2019. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából tojás és hal játszik nálam,csirkét tényleg nagyon ritkán,mert nem kívánom. Úgy szoktam,hogy meggrillezem serpenyőben zsiradék nélkül,hozzá párolt zöldség,brokkoli,répa,borsó,gomba stb,változatosan,mellé meg egy marék rízs..De ha lemozgok annyit vagy többet amennyit beviszek akkor talán nem kéne már híznom xd
2019. ápr. 29. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így jól hangzik, egyél ilyet vacsorára is. A szendvicset reggel eheted tojással, tojáskrémmel, tonhallal, zöldségekkel is.
2019. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyit tennék még hozzá az előttem szólókhoz, hogy ha szigorúan értelmezzük a kérdésed, akkor a válasz igen. Igen, így is lehet fogyni, csak valószínűleg nem ez a legkönnyebb, legegészségesebb és legbiztosabb út. Egyrészt nem ideális az összetétele annak, amit írtál (ezt kivesézték előttem), másrészt mennyiségre is kevésnek tűnik. Ha most 80 kg vagy, akkor jóval többet kell enned annál, mint amennyit egy 150 cm-es, 60 kg-os nőnek kéne a fogyáshoz. Vigyázz, hogy ne éheztesd ki magad, mert könnyen bezabálás lehet a vége. Ez a legjobb összetételű étrendre is érvényes, ha túl kevés az összmennyiség. Próbálj meg értelmes mennyiségeket megcélozni.
2019. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!