Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 1 hónap alatt...

Hogyan tudnék 1 hónap alatt 5-6 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 85 kg voltam 2 hónapja, azóta 79 vagyok. Ez még nem sok és május végén megyünk a balatonra és addigra gyorsan le kéne dobnom pár kilot, hogy azer valamivel jobban nézzek ki és jobban érezzem magam a sok sovány lány közt.
2019. ápr. 28. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Koplalással le lehet fogyni viszonylag gyorsan, csak egyrészt nem egészséges, másrészt oké hogy a mérleg kevesebbet mutat majd, de kívülről nem leszel valami szép látvány, ugyanis nem zsírt, hanem vizet és izmot fogsz veszíteni....ja és amint abbahagyod a duplája jön vissza.
2019. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Testzsírból sehogy. Az egy lassúbb folyamat. Heti fél/ nagyobb felesleg esetén 1kg mínusz. Ha meg visszatartott vizet, izmot vesztesz, az nem fogyás. A testeden attól még a fölösleges zsír nem tűnik el.
2019. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es hogyan lehet a leghatekonyabban zsirt egetni? Hany kg megy le 4 het alatt?
2019. ápr. 28. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
LCHF étrend
2019. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!