Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy nagyon...

Mit tehetek, hogy nagyon szigorú fogyókúrában is ugyanolyan szellemi teljesítményre legyek képes, mint normál étkezéssel?

Figyelt kérdés
Ne írjátok, hogy ne fogyókúrázzak, nagy túlsúllyal muszáj. És nagyon rosszul viselem az éhezést, gyengének, féradtnak érzem magam. Régcsálnivalók nem érdekelnek, azoktól csak éhesebb leszek. Ám valasmi egészségre ártalmatlan megoldás érdekelne, ha van. Olyan, ami az emésztést nem befolyásolja.
2008. nov. 11. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Egytemista vagyok, sokat kéne tanulnom, de így nagyon nehéz :((((( De nem szeretnék a diétán lazítani. Nagyon várom az ötleteket.
2008. nov. 11. 15:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szőlőcukor..:D én is fogyókúráztam, 11 kg-t fogytam, és nálam bejött. Meg változatos étrend.
2008. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szőlőcukrot zabálsz az életben nem fogsz fogyni, mert a véred cukorszintje mindig magas lesz, így nem indul meg a zsírszövetek lebontása. Amit te keresel, az nem létezik. Hogy az agyad maximális kapacitáson működjön bizony szüksége van szénhidrátra.


Mi ez a baromság, hogy nagy túlsúllyal muszáj fogyókúrázni? Olvass kevesebb nők lapját meg százszorszépet.

Fogyókúrázni szigorúan tilos, éhezni szigorúan tilos.


Ha le akarsz fogyni akkor olvasd el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__94..

2008. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem abba a csoportba tartozok, amire Te gondolsz. Nem a női magazinok idióta tanácsai miatt akarok fogyni, hanem mert, hanem 165 centi és 85 kiló vagyok. (20 éves egyetemista fiú)
2008. nov. 12. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetek, hogy nagyon szigorú fogyókúrában is ugyanolyan szellemi teljesítményre legyek képes, mint normál étkezéssel?

ugyhogy amit ticsináltok hogy éheztek oszt avval akartok fogyni az nem fogyokura akik legláb 1órát olvassott ettől az tudhatja hogy fogyni csak is rendes táplálkozással lehet mer evvel az éhezéssel csak izmot bontassz(azé leszel a "fogyókúra" végén könnyebb) gondolom te sem ezt akarom mivel látom hogy fiu vagy

2008. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ja meg vizet vesztessz és mivel egyetemista vagy igy gondolom tudod hogy a testünk nagyrészét viz alkotja igy 1-2 vagy akár sokkal több viz "kihajtása" nem nagy kunszt oszt a sok hülye azt hiszi hogy egyből fogyott
2008. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, amit az utolsó mond. Na de ha nem is a nőklapján elbutult nők közé tartozol, akkor is szembesítenem kell téged azzal, hogy fogyókúrázni szigorúan tilos. A diéták közül is baromság szinte az összes és én a legtöbbet az éhezős, ostoba fogyókúrák közé sorolnám.

Olvasd el azt a hosszú választ az előzőleg linkelt kérdésnél, ott szerintem magadba szívhatod az alapokat.

2008. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!