Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Teljesen...

CsAnita23 kérdése:

Hogyan fogyjak le? Teljesen tanàcstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Szedtem egy gyógyszert ès híztam kb 15 kilòt... szeretnèm leadni. Hogyan kezdjem??
2019. máj. 1. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be. Nekem az LCHF étrend, és mozgás.
2019. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert? Én antidepresszánst szedtem,elhagytam nyáron, kevesebb lett mostanra a súlyom mint mikor a gyógyszert kezdtem szedni és nem csináltam semmit. Most le akarom adni a maradék 10 kiló felesleget + nem akarom hogy visszajöjjön ezért odafigyelek. 76 kiló voltam most 60,ha ilyen jellegű gyógyszer mint az enyém vissza kell menni az orvoshoz van belőle olyan is ami nem hízlal. Persze nekem nem oldotta meg a problémám a gyógyszer sem igaz nem voltam depressziós pánikrohamaim sem voltak de egy zombiként éltem zsírdisznó küllemmel. A motivációm eltűnt tőle nem érdekelt semmi se negatív se pozitív dolog,kötődni se tudtam senkihez.
2019. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Antidepit szedtem...
2019. máj. 2. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Csodás! Undorítónak tartom ezt a gyógyszert továbbra is :( és nem is csak a külső miatt, érdekes számomra még mindig hogy ugyanolyan étrenddel hogy lehettem több 15 kilóval ? tuti megkavar valamit a cukorral és a vízháztartással..ha van kedved róla beszélni írj nyugodtan tényleg átmentem ezen én is ,nekem persze azt mondta az orvos nem ettől hízok.. fura micsoda véletlen egybeesések vannak
2019. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!