Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan folytassam? Teljesen...

Hogyan folytassam? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Jelenleg 62 kg és 163 cm.

Tavaly ilyenkor 77 kg voltam, így már elértem valamennyit, de még mindig nem az igazi.

Sportolni, a heti három testnevelés óra mellett, heti két alkalommal szoktam, amikor kézilabda edzésem van, amik egy és fél órásak.

A napi kalória bevitelem 1000-1100 kcal között mozog álltalában. (tudom, hogy ez nem a legjobb)

Viszont hónapok óta nem fogytam egy kilogrammot sem, ez pedig elkeserít. Közel sem vagyok még megelégedve magammal, így mindenki válaszát és tanácsát szívesen várom akár itt, vagy privát üzenetben, mind az étkezésemmel, mind a sporttal kapcsolatban.



2018. márc. 7. 18:43
 1/9 Krecc15 válasza:
Nem görcsölni,nőni fogsz még,és minnél magasabb vagy annál kevésbé látszik meg.Azt a szar kalória számlálást meg fejezd be !
2018. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

kalóriát csak egy hétig számoltam, mivel sokra nem mentem vele.

nőni, pedig jó másfél éve egy centit se nőttem, így ez a reményem elveszett

2018. márc. 7. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
A kalóriabeviteled biztosan nem 1000-1100 naponta. Ha huzamosabb ideje nem fogysz, akkor inkább olyan 1800 körül lehet.
2018. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Utolsóval egyetértek! Kalóriaszükséglet alatt nem fogyózunk, nem egészséges!
2018. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

pedig valahogy úgy mozog. rossz szokásomhoz tartozik, hogy napközben szinte semmit nem eszek, csak teát iszom. délután hazaérek 3 körül akkor eszem főtt kaját, de ez is mindig változó. valamint néha pedig 6-7 körül is eszem.

viszont nem ez volt a kérdés. ha tanácsot tudsz adni 2-es szívesen fogadom:))

2018. márc. 7. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Amit este eszel, az rajtad is marad. Teljesen rossz a napi beosztásod, kikészíted a gyomrodat. Reggelizz, ebédelj - oldd meg, más is azt teszi. És az esti étkezésen spórolj.
2018. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szóval tulajdonképpen hozzak rendszert az étkezésembe, ugye? na, de ezt hogyan kivitelezzem?

Sportolni, sportoljak még emellé?

2018. márc. 7. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából válaszoltam, de akkor pontosítok. Ha pontos eredményt akarsz, akkor pontosnak kell lenned.


1. Pontosan meg kell határoznod, hány kalóriát akarsz bevinni egy nap. Ez a dolog legkönnyebb része, meg is mondom neked: 1200 kalóriát vigyél be egy nap!


2. Pontosan ki kell mérni minden ételt és italt, aminek energiatartalma van, és ki kell számolni, mennyi energiát tartalmaz. Az, hogy megnézed a neten, hogy egy közepes tányér rizseshús x kalória, az nem pontos.


3. A tervet pontosan be kell tartani. Néha kis eltérés persze belefér.

2018. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mérd le amit eszel, vagy rendesen kiporciózott adagokat egyél (ahol a zacskóra rá van írva, hogy hány deka, hány kalória, stb) én idősebb vagyok, de nekem is nagyon meg kellett szokni, hogy mennyi egy normál adag spagetti, mennyi egy normál adag főzelék - alapvetően másfélszer, kétszer annyit szedtem a tányéromba, mint kellett volna. Szóval lehet, hogy "csak" egy adag főzeléket eszel mondjuk fasírttal, de ha leméred, kiderül, hogy az az egy tányér kaja van vagy 1000 kalória. Nekem legalábbis így volt. Szóval ha nem méred pontosan, legalább az elején, nagyon el lehet szállni az adagokkal.
2018. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!