Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az étrend jó...

Szerintetek ez az étrend jó egy diétához? Reggeli: Zabkása Tízórai: 1 Banán Ebéd: Ami épp van (valami egészséges cucc).168 cm vagyok és 67 kg,10 kg-t szeretnék fogyni kb 2-3 hónap alatt.

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl kevés az info. Adataid? Megcélzott kalóriamennyiség, makrók eloszlása? Ennél valami fehérjét is, vagy csak szénhidrátot szénhidráttal? Se mennyiség, se valami pontosabb meghatározása az ebédnek (menza? anyu főztje? magad készíted? mégis milyen ételek és mennyi?). Mit ennél vacsorára? Mozogsz is valamit?

Szerintem ne kezdj bele, amíg nem olvastál alaposabban utána, legalább az itteni kérdések között böngéssz.

2019. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy a magasságod és a súlyod megadtad, de a nemed és a korod nem.
2019. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a reggeli ne csak zabkása legyen, hanem rakj bele egy kis szárított gyümölcsöt, diót, mogyorót. Ha nem reggel 6kor eszed, akkor ebédig kihúzod vele.

Ebédre mit eszel, ami egészésges? Rizst csirkemellel? Egyél bulgurt, salátát, csirkemellet. Esetleg csinálj dönert light joghurttal és teljeskiörlésű tortilla lappal+saláta, ha vacsiig nem húzod ki, akkor egyél délután egy répát:D vagy almát, vacsira pedig szintúgy valami lightosat.


Szerintem az a fontos, hogy kerüld a péksütiket, a cukros üdítőket, a csokit, chipset, egyél zöldséget, figyelj arra, mit eszel. Gondolok arra, hogy ha esetleg reggelire mégis csak szendvicset eszel, akkor aznap már este ne egyél kenyeret. Illetve este 10kor ne állj neki vacsorázni, probálj meg 7ig vacsizni. Szép lassan elindulnak a kilók.

szóval a lényeg: ne egyél cukros ételeket!

2019. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!