Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3x 1 óra úszás 2 hét...

Heti 3x 1 óra úszás 2 hét alatt meglátszik már?

Figyelt kérdés
Júli 22.-én indulunk Balatonra és addigra szeretnék fogyni, csinosodni mert így nem érzem jól magam még ruhában sem nemhogy bikiniben. 172cm vagyok és 72 kg. Úgy gondoltam, hogy még nem késő elkezdeni sportolni és visszafogottabban étkezni. Lesz változás ennyi idő alatt? (kb 2 hét) Persze nem folyamatos úszásra gondolok hanem hosszonként (50m) 5 perc pihivel mert nagyon nem vagyok formában...
2010. júl. 6. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ennyitől még ne várj csodát. Úszhatnál nyugodtan többet is, plusz elmehetnél futni, és az étrendedet is reformáld át.
2010. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen látszani fog, csak kezd el csinálni, a Balatonon meg folytasd ;)
2010. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Első vagyok: Akkor számold csak ki.

50 métert úgy saccolom, hogy 2 perc alatt úszol le. Vagy több. utána megállsz pihenni, ráadásul 5 percet. 2+5=7

Ha 63 perccel számolunk, ez pontosan 9 hossz, ami ugyebár 450 m. Phelps 1 edzés alatt úszik annyit, mint amennyit te 2 hétre terveztél. Plusz az úszástól, főleg ennyitől, nem lesz jó alakod.

2010. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17:08 baromi lelkesítő vagy....
2010. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te meg baromi reális. 1250 méter (bár annyi úgyse lesz). Ettől ugyan mi látszódna rajta?
2010. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, 1350. Tényleg, így mindjárt más.
2010. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi látszódna rajta? a magabiztosság, az, hogy kicsit fittebb lesz, és bármennyire hihetetlen kalóriát is fog felhasználni, kicsit szebb lesz a bőre...persze nem fog több kilót fogyni...de kezdetnek tökéletes, ráadásul a második hét végére 2-3 hossz is fog menni egyszerre
2010. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát azért egy edzésben nem lévő személytől ne várjunk el olimpiai bajnok távokat :D

látszani fog az eredménye! szóval ússzál csak ;) hangulatodra is pozitívan fog hatni

2010. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Először is nem készülök olimpiára és nincs sok éves úszói gyakorlatom. Másodszor pedig nem kockáztatom, hogy olyan hátam legyen mint Phelps-nek. :D

Az étrendemen is alakítottam már pár napja és az uszodáig is biciklivel megyek szóval még reménykedek.

Köszönöm a válaszokat és várom a további észrevételeket!

2010. júl. 6. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:
kaja 70% mozgás 30%-ban számít
2010. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!