Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy több lett a...

Normális, hogy több lett a súlyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 hete kezdtem el fogyokúrázni. Kevesebbet eszem, próbálok minél kevesebb szénhidrátot bevinni, és elkezdtem mozogni (előtte nem sportoltan,ha számít).

Ettől az egy héttől csodát nem vártam, hogy egyből fogyni kezdek, de azt nem gondoltam volna, hogy hízni fogok. 1 kg jött fel ez alatt az egy hét alatt.

Mitől lehet?

Köszönöm, ha valaki segít!


2019. máj. 10. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez az 1 kiló belefér a hibahatárba, a mérlegek sem tökéletesen pontosak, és egy napon belül is változik a súlyunk, hogy éppen mit ettünk, ittunk, ürítettünk, vagy nem voltunk még wc-n. Ez még nem hízás vagy fogyás.

Ha normálisan diétázol és mozogsz, akkor fogyni fogsz, de egy hét az még semmi. Majd később jön a változás.

2019. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mérleggel csak becsapod magad, inkább készítsd fotót és egy hónap múlva újra.
2019. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű vizet is visszatarthat a szervezeted, igyál sokat, esetleg zöld teát. Segíti kimosni a méreganyagokat.
2019. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!