Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől stagnál a súlyom és...

Mitől stagnál a súlyom és hogyan tudnám újra beindítani a fogyást?

Figyelt kérdés

Az utóbbi három évben egy borzasztóan egészségtelen és mozgásszegény életmóddal sikerült felszednem 28 kg-ot.

Ennek véget akartam vetni,így 4 hónapja elkezdtem életmódot váltani.

Ekkor voltam 173 cm és 88,5 kg.

A következő került napirendre:

~1500-1600kcal, ~60 g fehérje,~210 szénhidrát, ~55zsír

Emelett torna,de csak napi fél órás Norbi "duci tréning".


Majd közbejött egy betegség ami miatt másfél hónapig nem tornázhattam.

Ennek ellenére 3 hónap alatt lement 13 kg.

Majd ez az utóbbi egy hónapban stagnál,pedig azóta a tornát már súlyzóval csinálom és futok is minden reggel,de egyenlőre még nagyon rövid távon.


Mit csinálok rosszul? Mi lehetne megoldás?

Kezdek elkeseredni.



#fogyás #sulystagnalas
2018. nov. 26. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg újra beindul majd, valamiért van ilyen néha. Ha eddig ilyen jól fogytál, képtelenség, hogy most hirtelen 1000 kcallal kisebb az igényed, nyugi.


A fehérjét azért emelném a helyedben, 75-100 gramm jobb lenne.

2018. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De mit gondolsz,a kalóriaszámot is csökkentenem kellene?

Mert igazából azt is megtehetem,csak ugye a célig még van 15 kg és ha most lecsökkentem,akkor mi lesz később?

2018. nov. 27. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szénhidrát csökkentés eddig mindig bejött, ha stagnálni kezdtem. De igazából az utolsó 10-15 kiló mindig nehezen olvad le az emberről. Próbálj meg kicsit csökkenteni, ha tudsz vagy menjen egy kis extra kardio és nézd meg utána. Meg heti súly átlagot nézz, ne napit.
2018. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne csökkentsd le. Inkább menj el kondizni és aznap mikor edzel, egyél 200kcal +-t szénhidrátból nap elején. Pihenőnapjaidon meg edd ugyan ezt, a kalóriát, csak a ch fele helyett fehérjét és zsírt egyél.

A regenerálódás energiát igényel, ha nem csinálsz semmit, akkor is.

A nagyobb izom tömeg fenntartása több kalóriát igényel, könnyebben fogysz.

2018. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!