Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm vagyok és 75 kg hogy...

170cm vagyok és 75 kg hogy fogyjak le? 17/L

Figyelt kérdés

10 kilot szeretnék le adni mert fel szaladt rám "pár"kiló...Eddig még úgy ahogy azt mondtam hogy jó nem olyan rossz ez de már egyre kevésbé tudom magam el fogadni és nem szeretnék arra a szintre el jutni hogy már nagyon sokat kelljen lefogyni...úgyhogy el határoztam hogy még most teszek érte hogy újból 65 kilo legyek.tudom hogy mozogni kell így a futásra gondoltam úgyis már jó idő van. De az evéssel gondom van 😅 ugyanis nagyon szeretek menni mostanában de úgy kb mindent. Amikor el megyek iskolába és kevesebb órám van olyankor néha nem is eszem egész délelőtt aztán mikor haza jövök egyből mindent xd főleg ha anya valami jót főz.

Össze vissza eszem hétvégén többet mint hetkoznap mert olyankor ugye itthon vagyok és sokszor unatkozom. Ma lett úgy végképp elegem az egészből és el döntöttem h kevesebbet fogok enni. Szóval amit ma ettem eddig : délben egy kissebb tanyer gulyas leves,később 2 alma, 1 répa nemrég 2 szelet piritos és ittam Sok vizet

De nagyon ehes vagyok. Enni pedig ma már nem nagyon akarok.



2019. máj. 12. 18:30
 1/4 lilla64 ***** válasza:
100%
Ez a baj,hogy egész délelőtt nem eszel,aztán ha hazamész éhes vagy és teleeszed magad.Próbáld meg többször enni és keveset,este 6 után pedig ha éhes vagy egyél valamilyen gyümölcsöt,alma vagy piros gefuit a legjobb
2019. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tudna nekem írni egy étrendet? Sokat segítene
2019. máj. 12. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyéni, hogy kinek mi válik be a fogyáshoz. Én több zsírral és fehérjével, kevés szénhidráttal 10 kilót fogytam eddig, március 1 óta diétázom. Reggeli fél9-kor, ebéd fél2, vacsi 8. Sose vagyok éhes, és rengeteg energiát ad.:) Imádom, még rengeteg feleslegem van amit le kell fogyjak, de már most sokkal jobban érzem magam. Soha többé nem akarok visszatérni a régi étkezési szokásaimhoz. No reggeli, kevés ebéd, aztán ha hazaérek melóból akkor evészet, rossz minőségű táplálkozás.

A legrosszabb amit tehetsz, hogy kiéhezteted magad, aztán mire hazaérsz, egy lovat is megennél, olyan éhes vagy.

Alap, hogy legalább napi háromszor egyél, kerüld a cukros dolgokat, fehér lisztből készült dolgokat, és ajánlatos étolaj helyett valami más fajta zsiradék sütéshez. Innentől egyéni ízlés dolga, hogy miből mennyit eszel, van aki sok szénhidráttal kevés zsírral érzi jól magát, van aki pont az ellentéte.

2019. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Leszögezném, nem vagyok sem dietetikus, sem orvos. A saját tapasztalataimat osztom meg Veled.


Leirok pár dolgot, amit elhagytam és mögé azt, mire cseréltem.


Fehér liszt- zabliszt

Cukor, méz- ezredes édesítő, xilit, stevie

Szénsavas, és ízesített vizek- mentes víz, mentes víz friss citrommal, néha.gyomber darabkákkal, gyógyteák

Zsír, olaj- kókuszzsir, salátához olíva olaj

Tészták, krumpli- kuszkusz, bulgur, hajdina, barna rizs, durum tészta, utóbbi max héti 1 - szer


Napi etrend:

Igyekszem egy nap többször keveset enni. Számszerint 5 szor étkezem.


Peldak:


Reggeli: zabkása házi

Tízórai: 1 alma, esetleg cukormentes keksz ( gullon)

Ebed: pulyka vagy csirk, olykor hal, hozza fent említett köretek és zöldség vagy savanyúság hozza. A savanyúság és zoldseg lassítja a szénhidrát felszívódását, ami jó.

Uzsonna: 1 marek mandula

Vacsora: csirke, pulyka, hal+ salata


Edzes: heti 3- szor bőven elég. Kocogok, zsírégető tornák netről.


És ami fontos: 2-3 liter víz naponta

Remélem tudtam segíteni!

2019. máj. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!