Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon kevés? 37percet...

Ez nagyon kevés? 37percet futottam (kocogtam) és 3,72km lett meg. Mennyit kell futni hogy azért valamit fogyjak is? Persze a táplálkozásra is figyelek.170cm 77kg vagyok és 19 éves.

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
szia kezdésnek jó próbáld meg egy kicsit emelni de minimum 40 percet minden nap kellene vagy legalábbis első héten heti háromszor utána következő héten heti négyszer utána heti ötször.minimum 40 percet kellene de utána úgyis bírni fogod tehát utána már simán le fogsz tudni futni 40 50 60 percet is. Elég az is hogyha kocogsz futni ergo nem muszáj.én mondjuk teremben szoktam és észrevettem hogy ha gyorsan gyalogolok emelkedőn az sokkal hasznosabb minthogyha futnék. Ez jó amúgy egy két héten belül szerintem kell hogy látszódjon. Legalábbis nekem olyan egy két hét múlva már látszik hogy ha elkezdtem.
2019. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!😊
2019. máj. 4. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
A lenyeg hogy megizzadj. Az elso kb jol irta. Ne legyel türelmetlen. En használok appot is ami bemondja mennyi ideje futok es mennyit. Ez nagy segitseg
2019. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A rendszerességre, a sorozatterhelésre koncentrál, hogy azt bírd tartani hétről hétre, aztán fognak jönni az eredmények. Nem az a legfontosabb, hogy 40 vagy 50 perc, hanem, hogy bírd a rendszerességet, hónapokig a heti 3-4-5 alkalmat legalább.
2020. júl. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!