Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyár végére...

Hogyan fogyjak le nyár végére 5kgt? 170cm 53kg 16/L

Figyelt kérdés
Kérlek mellőzzétek a sértő válaszokat. Nagyon szeretnék 48-49kg lenni és már sikerült 57kg ról 53ra fogynom de sajnos lelki okok miatt mert nem tudtam enni. Azóta már nincs lelki problémám de szeretnék 5kgt fogyni. Fitness kaját rendelek minden nap(max600kcal) és heti3-4szer futok vagy a szabadban 5-6kmt vagy a futógépen 9kmt (750kcal égetek el vele). Várom a segítségeteket és zöld pacsi mindenkinek!:)
2015. aug. 14. 23:34
 1/9 anonim válasza:
100%
Ne eddz ne egyél :)
2015. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább kezeltesd magad koplalás helyett, hülye liba...így is túl sovány vagy
2015. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk úgy, hogy nem a hülye kalóriákat számolod... ;)

Egyébként nem olyan rossz a magasság/súly arányod :o

2015. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg teljesen jó, mi a viharért akarsz fogyni? Ha alakot szeretnél formálni, tarts szálkásító étrendet (neten fent van), és járj jógára vagy pilatesre, testtartást, hajlékonyságot is javít, a jóga lelkileg is segít rendbejönni. Neked sokkal inkább testképzavarod, mint súlyfelesleged van.
2015. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
33%
Szokj le a cukorról és a cukros kajákról, kerüld a húst és az állati zsírokat, tejtermékeket, finomlisztes péksüteményeket. Ha emellett rendszeresen mozogsz is, garantáltan leadsz pár kilót.
2015. aug. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 171 cm vagyok és 57 kg és nagyon sovány. Voltam már annyi is, mint te, de nem egészséges, ezért is ment vissza a súlyom. Biztos vagy te abban, hogy szükséged van erre a fogyásra? Lehet jól hangzik (bár szerintem inkább borzalmasan) ez a 48-49 kg, de te már most is az alultáplált kategóriában vagy. A fitness kaják semmit sem érnek, többet ártanak, mint használnak, tele vannak tömve minden egészségtelen cuccal. Napi 600 kalóriával olyan hamar beteg leszel, hogy csuda. Elfolynak az izmaid, aztán szépen te is. Jó gusztustalanul, gebén fogsz kinézni, bár szerintem már most is kiállnak a csontjaid. Lehet ez most sértő válasz volt, de igazat beszélek. Te konkrétan éhezteted magad, és nem túlzok, hanem komolyan mondom. Amint abbahagyod, vagy éppenséggel fölmondja a szervezeted a szolgálatot, kétszer ennyit fogsz visszahízni, és az mind zsír lesz, akár még striáid is kialakulhatnak. Persze, ne higgy nekem, se a többieknek... Normálisan is le tudnál fogyni 5 kg-t 1 hónap alatt (azaz minimum dupla ennyi kalóriabevitellel), de te "nyilván" jobban tudod... Ha nem izmosítasz, olyan alaktalan leszel ezek mellé, mint egy gyurma baba. Se melled, se feneked nem lesz, talán a futástól nem fogsz lötyögni, de még az is meglehet. Ha hajlandó vagy, szerintem nézz utána ennek normálisan. Ha nem, akkor hagyd abba tényleg az evést és a mozgást is, másként nem kényszerítheted rá szerencsétlen tested, hogy ennél is több tápanyagtól szabaduljon meg.
2015. aug. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, az itteni kérdéseket e témában olvasgatva, csak a csajok akarnak mértéken alul gebék lenni.

Magasságod és súlyod aránya bőven jó, még tán így is az ideális alatt vagy.

Erre még fogyni akarsz, akkor amikor fejlődésben vagy.

Tegyed angyalom ha azt gondolod, hogy úgy jobban tetszel a fiúknak.

Megsúgom, nem.

Csirkében se szeretem, ha csont és bőr.....

2015. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Felhívnám a figyelmedet arra, hogy már így is túlságosan sovány vagy!


Beütöttem az adataidat egy BMI kalkulátorba, 18,34. 18 alatt már kórosan sovány kategória!


Hova a fenébe akarsz fogyni?


Ha plöttyedt vagy, annak nem a túlsúly az oka, hanem ellenkezőleg! A koplalással (mert ez az) sikeresen veszítettél egy csomó izmot, márpedig azok adják meg a formádat!


Tudtad, ha koplalsz, akkor izmot veszítesz? és ha abbahagyod a koplalást, a szervezeted azonnal elkezd raktározni, mégpedig zsír formájában?

Ha viszont nem hagyod abba, belehalhatsz?


Tudtad, hogy a koplalás alatt a szervezet leállíthat minden olyan működést, ami nem az életben maradásodat szolgálja, azért, hogy a létfunkciókat fenntartsa? Ideértve a petefészkek és a méh fejlődését is...

Tudtad, hogy ez megnehezítheti, vagy lehetetlenné teheti 10-20 év múlva is akár a teherbeesést, vagy a baba kihordását?


Ha nem vagy elégedett az alakoddal (mert azt nézd, ne a mérleget), akkor inkább kezdj tömeget növelni! Egészséges ételek kcal többlettel, izomerősítő edzés mellett...

És ha felszedtél vagy 10 kg izmot, utána szálkásíts!


Ha nem megy, kérd mielőbb a szüleid segítségét, vigyenek el pszichológushoz... és ezt nem sértésként vagy bántásként mondom. Ez már az anorexia előjele, amivel egymagadban nem boldogulsz!

2015. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont 170 cm vagyok és voltam egyszer egy nagyon rövid ideig 48 kg pont ennyi idősen, visszagondolva az anorexia határát súrolva... Én is azt mondom, hogy ne akarj fogyni. 53 kg még lehet jó (már úgy értem, hogy nem túl sovány, hanem éppen normális, éppen egészséges), de ez alá ne menj, mert az egészséged bánja.
2015. aug. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!