Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki? Hányszor...

Hogyan kezdjek neki? Hányszor egyek így egy nap?

Figyelt kérdés

Több hónapja készülök a fogyókúra kezdetére, amit július 7.-ére írtam ki. De félek, mert régebben több évig is próbálkoztam, egyszer jártam csak sikerrel, mindig visszahíztam. Félek hogy most is ez lesz. Eddig, senki tanácsát nem fogadtam meg, és hogy biztos legyek benne, egy sikeres fogyókúra alatt hányszor kell enni egy nap? Mert ha egy nap nem eszek szénhidrátot, fázni kezdek, fáj a fejem, fáradt, nyűgös vagyok, de viszont nagyon könnyen hízom, voltam ezért már kivizsgáláson is. Mit tanácsoltok?


20-30 kg-ot kéne fogynom, hogy normális testalkatom legyen


2010. júl. 6. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én egész biztos felkeresnék egy dietetikust! "kontroll" alatt amúgy könnyebben is megy a fogyás, és ő biztos, hogy személyre szabott étrendet állít neked elő!!
2010. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!