Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egy hétig...

Van itt olyan, aki egy hétig nem evett semmit? Mi történt utána?

Figyelt kérdés
Ki lehet bírni? Egyik barátom azt tervezi, hogy egy hétig nem fog enni hogy fogyjon... Nem lehet róla lebeszélni, aggódom érte. Lehet tōle komolyabb baja?
2019. máj. 16. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg egy-két hetet evés nélkül ki lehet bírni, feltéve, hogy legalább vizet iszik.

De ettöl igazán fogyni nem fog, csal legyöngül.

2019. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*csak
2019. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az éhséget még meg lehet szokni.

1 nap nem nagy dolog majd második nap elkezd fájni a fejed de nagyon...a többi nap már erősödik gondolom de még nem próbáltam ilyet önszántamból...:D

2019. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Egy férfi ismerősöm úgy fogyott le huszonvalahány kilót, hogy egy hónapig nem evett semmit. Legalábbis ezt mondja.
2019. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik agymenésem volt még tinikoromban fogyàsi céllal.

8 napig bírtam, rettenetesen fàjt a gyomrom, hànyingerem volt, a 8. egy pénteki nap volt, majdnem összeestem a suliban, nagyon szédültem.

Egy dekàt nem fogytam, cserébe annyira ki voltam éhezve, hogy miutàn feladtam, és újra elkezdtem enni, 6 kg jött fel 2 hét alatt.

Èrtelmetlen a dolog. Ezzel nem fog zsírfeleslegből fogyni. Addig úgysem lehet kibírni. Plusz koplalàssal csak vizet , béltartalmat meg izmot veszít a test viszont belassítja az anyagcserét és utàna hízni fogsz.

2019. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
* fog
2019. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 lilla64 ***** válasza:
Mondjad,hogy ne csinálja,mert nem éri meg.Kezdjen el egy normális diétát,ha fogyni akar.Igen,lehet komoly baja,kikésziti a gyomrát.Egy osztálytársamat anno a mentő a suliból vitte el,annyira elgyengült az ilyen fogyókurától.
2019. máj. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársam megcsinálta. A hét végén volt egy 24 órás kosarazás amire eljött. Kórház lett a vége
2019. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Látom törölték a válaszom, igazatok van, ne egyen egy hétig, rendkívül értelmes ötlet, nyilván nem fogja visszaszedni a másfélszeresét ha utána elkezd zabálni.
2019. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kérdést az tette fel aki magyar pro ana (anorexia) oldalt/fórumot keresett.

Ha igen akkor nem érünk el semmi észérvekkel illetve leszidással.Főle nem egy anonim.

Ha pedig igaz a kérdés akkor te mint barátnője próbálj meg beszélni a szüleivel...hátha..

2019. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!