Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biciklizéssel mennyit tudnék...

Biciklizéssel mennyit tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Napi 1 óra biciklizéssel, az utolsó előtti váltói fokozton tenném.


90kg vagyok,

18/F



2019. máj. 18. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat lehet, pl ha még is erőltetem magad, nem csak lassan tekersz és emelkedőn is feltekersz.
2019. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Intervall edzést beépítesz a bringázásba még hatékonyabb eredményt érsz el azonos idő alat.
2019. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segíthet, de a fogyàs alapvetően étrend függvénye.
2019. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én többször fogytam már biciklizéssel.


DE! Nem mindegy, hogy csinálod. Ha kényelmesen biciklizgetsz egy órácskát, az kb. arra jó, hogy csak még jobban meghozza az étvágyad, aztán, háromszor annyit visszapótolj. Megmondom, én mikor fogytam, méghozzá gyors ütemben: mikor időre kellett vele járnom, és rohantam, mint a hülye levegő után kapkodva, hogy el ne késsek. Napi 16-18 km-ről volt szó. Meg amikor vonatot kellett elérni. Ráadásul nem elég, hogy kihajtottad magad, utána, ha megérkezel fél napig nincs is lehetőséged enni, visszapótolni. Na ilyen esetben egy-két hónap alatt lefogyok, mint az agár. De ha csak magam kedvére nyugdíjas tempóban gurulgatok vasárnap délután, attól bizony nem történik semmi. Aztán persze a téli időszakban, mikor nem azzal járok rendesen visszahízok, most is 87 kg vagyok.

2019. máj. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2019. máj. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!