Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerű ételekkel való fogyás?

Egyszerű ételekkel való fogyás?

Figyelt kérdés
26/F. vagyok 168cm és 70kg. Netes számláló szerint kicsit túlsúlyos,de nem érzem magam annak. Kiskoromtól kezdve pocakos,sörhasos vagyok,tehát derék tájon hízok,ami nagyon zavar és önbizalmatlanságot ad nekem,mert alapvetően nem vagyok kövér csak ott deréktájt. Nézegettem az egészséges,fogyasztó ételeket,de olyan alapanyagokat írnak,amit nem is ismerek. Pl.fűszerek,egzotikus gyümölcsök, zöldségek stb. Szeretném tudni,hogy van e itt olyan akinek már sikerült hasonló helyzetböl lefogyni,megvéknyúlni hasban valamilyen hétköznapi,minden ember számára könnyen hozzáférhető ételek segítségével. Mozgok eleget,mert építkezésen dolgozok,nem dohányzom,nem iszok,nem eszek iszok egészségtelen ételeket italokat,mégis csak nő a hasam lassan azévek múlásával. Szeretnék étkezési tanácsot olyanról aki már átélt hasonlót és sikerült változtatni.
2019. máj. 23. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan étel ami fogyaszt nem létezik. Sima zöldségekkel hússal készült ételekkel, normàl fűszerekkel, tojàssal, zsírral, olajos magvakkal, némi csökkentett ch tartalmú kenyérrel, és alapvetően kevés szénhidràt fogyasztàsàval lehet szépen fogyni. Nekem ugyan mindenhol van feleslegem bőven, ès csak màrciussal kezdtem az életmódvàltàst. De A hasamból eddig 18 centi ment le. Pedig csak 11kg- t fogytam. Amúgy edzek is rà.
2019. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanazt edd, mint eddig, csak mindig kisebb adagot, mint amennyit eddig szoktál. Amikor éhes kezdesz lenni, előbb igyál, ne mindjárt egyél. De sose éhezz.
2019. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!