Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandóan ennék. Mit tegyek?

Állandóan ennék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem, egészen biztosan nincs más ok a háttérben, egyszerűen csak ha unatkozom, vagy ha épp csinálok is valamit, mindig van egy olyan érzés, hogy mm de jól is esne valami amit rágcsálhatok. Mit javasoltok, mit egyek ilyenkor, ami nem hizlal annyira, vagy ti mit kezdenétek egy ilyen helyzettel?

Igazából fogyni szeretnék, csak nincs elég akaraterőm, hogy végig tudjam csinálni. Legalábbis eddig nem volt.

18/L



2019. máj. 27. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Répát
2019. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Keress calami hobbit. Valamit, ami nem unalmas. Nekem is szokott ilyen érzésem lenni, amikor tudom, hogy nem vagyok éhes, de mégis megkívánok valamit, és ez akkor van, amikor (akár egy kicsit is) unatkozok.

Amúgy én epret vagy almát szoktam, ha édeset kívánok.

2019. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Èn ha ràgcsàlni akarok valamit, akkor megeszegetek egy adag szotyit vagy mogyorót (50 gramm). Pisztàciàból 30 grammot eszek héj nélkül mérve persze, tökmagból 70 grammot. Magyarul olajos magvakat fogyasztok. Közben sorozatokat nézek neten. De arra figyelek hogy heti 3nàl többször ne legyen ilyen, és nem eszek meg mértéktelen mennyiségeket. Egyszerűen visszafogtam magam, eleinte legalàbbis kellett önuralom. Így 3 hónap alatt ez a " de ennék valamit" érzés el is múlt. A konyhamérleg hasznàlata is természetesnek hat:) Azért eszem hogy tàpanyagokat vigyek be. Annak pedig ez is a része szàmomra, hogy nassolok. Ès persze ezeket élvezem is:) De nincsenek zabarohamok. Amióta leszoktam a szénhidràtdús tàplàlkozàsról, egy jó 3 napos masszív fejfàjàsos periódus utàn megszűnt a kívànóssàg. Nincsenek falàsrohamaim.

Szintén fogyàsban vagyok amúgy. 12kg mínusz/ 3 hónap.

2019. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

3. Vagyok

Az lemaradt hogy ha édeset eszem akkor az szénhidràtcsökkentett csoki, fagyi, vagy diabetikus csoki, cukorka. De ezekkel is mértéket kell tartani.

2019. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Az olajos magvak nagyon hizlalnak. Egyél inkább aszalt vagy friss gyümölcsöt.

De lehet, hogy az is elég, hogy ha iszol egy pohár vizet evés helyett. A víz megtölti a gyomrod, és nem kívánod annyira a nassot.

2019. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
84%

Igyál sok folyadékot, az telítettség érzést okoz, és nem leszel annyira éhes.


Egyébként is jó sok folyadékot venni magunkhoz.

2019. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

" Az olajos magvak nagyon hízlalnak"

Baromsàg. Egyrészt mint ÍRTAM nem kell 2 pofàra zabàlni, a kesudiótól eltekintve nincs bennük sok szénhidràt, ellenben a gyümölcsök többségében sok a szénhidràt és a cukor van, kicsit sem jobb vàlasztàs.

2019. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
* és cukor is rendesen van bennük. Szóval kicsit sem jobbak a magvaknàl. Nagy hülyeség hogy a magok hízlalnak.
2019. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3%
1. Répa nem jó, azt màsra lehet használni. 🙌
2019. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor csinálok egy finom teát, abban nincs kalória és utána már nem kívánom az édeset.

Esetleg rágózok.

Pont azért válnak be, mert nem vagyok éhes, csak le kell foglalni magam.

2019. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!