Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 158cm és 53 kg vagyok?

158cm és 53 kg vagyok?

Figyelt kérdés

Kicsit ingadozik a súlyom 51-54 között(Tavaly nyáron 59kg-ról 50-re fogytam).Tudom, hogy ez még normális, de hogy kerüljem el, hogy az arcomra hízzak?Az a 2-3kg nagyon látszik.Érdemesebb lenne 50kg alá mennem?

Kicsit furán hangzik, de járt már valaki így? :D



2019. máj. 29. 17:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy 18 éves vagyok és lány :D
2019. máj. 29. 17:04
 2/4 lilla64 ***** válasza:
A súlyoddal nincs semmi gond.Nem lehet,csak arcról fogyni.
2019. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Én 160 centi vagyok, és nálam óriási különbség van az 50 és az 52 kilós "állapotom" közt, mert utóbbinál van már egy kis tokám és egész pufi arcom, 2 kiló fogyás után meg már egész ok. :D Szerintem ez ellen nincs mit tenni, genrtikai, hormonális okokból hízunk jobban arcra, illetve a sok friss zöldség, gyümölcs, kevesebb tejtermék és glutén mintha segítene kicsit ebben, de jó lenne stabilizálni is kicsit a súlyod. Én ezelőtt 5 évvel fogytam le 60 kilóról 50-re, de folyton ingadozott (persze inkább felfelé :D) a következő évek folyamán. Nekem segített az, hogy elkezdtem minden reggel mérni magam. Persze, ciklus és ovuláció környékén, meg ha sok sósat ettél, vizet tart vissza a szervezeted, de ezektől elvonatkoztatva, nekem pl segített rájönni, hogy mely ételek a problémásak a súlytartás szempontjából, melyek segítenek, mely napszakokban éri meg

többet vagy kevesebbet ennem és persze ad egy kis motivációt arra is, hogy ha előző nap elszaladt a ló, a jelenlegin tudatosabban táplálkozzak, illetve a mérleg segítségével sikerült rájönnöm, hogy nem feltétlenül kell aszketikus, hosszú távon tarthatatlan diéta a fogyáshoz/súlytartáshoz. Szóval én a rendszeres mérlegeléssel és azzal, hogy figyelek a testem visszajelzéseire (például nekem nem fér bele a nagy bevacsorázás, napi kalóriakerettől függetlenül) tartom már jó ideje a súlyomat, amivel meg vagyok elégedve. :)


26N

2019. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat☺️
2019. jún. 4. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!