Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Voltatok túlsúlyosak sokaig,...

Voltatok túlsúlyosak sokaig, mert a családotok / környezet azt hazudta, hogy szépek vagytok?

Figyelt kérdés

En sokaig hittem , hogy szép vagyok 84 kilósan, 167 magas nöként .

Azt hazudták , hogy jól nézek ki

Aztán egyszer a tükörnek hittem inkább

Ti mikor és hogy jöttetek rá a hazugságra?



2019. máj. 29. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Én sulis koromban voltam pocakos és elég köpcös csávó. Anyám szerint meg akkor néztem ki jól. AMikor lefogytam, BMI felső mezőben voltam még így is, akkor meg le voltam gebézve.


Mikor jöttem rá, hogy bullshit volt?

Anyám halála után tizen x évvel.

És rém élveztem, hogy olyan ruhákat is felvehetek, amiket korábban kerültem, mert kövérített stb.

2019. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lilla64 ***** válasza:
83%
Nem,mert én láttam,hogy kövér vagyok,ha tükörbe néztem.
2019. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Èn még csak nemrég vàltottam életmódot- és kezdzem el fogyni.

De a csalàd ( szülők testvér, nagyszülők) vilàg életemben lenéztek és megalàztak a súlyproblémàm miatt. Dagadt madàr, kövér disznó, viziló, bàlna, tehén, ronda disznó, undorító vagy, egyre szarabbul nézel ki, lusta disznó, tolókocsiba való, nem is vagy emberi lény, nagyapàm pl bemondta arcba hogy gyűlöli a kövér embereket és engem is, szégyelli hogy az unokàja vagyok. Ezeket mindet megkaptam. De amúgy magamtól is tudom hogy csúnya és kövér vagyok. Mindig tudtam, nem vagyok vak... Sokat próbàlkoztam is fogyàssal de sajnos ismeretek hiànyàban vagy épp orvosi félretàjékoztatàs miatt folyton rossz módszerekkel próbàlkoztam. Utóbb kiderült hogy vastagon szerepetjàtszott egy anyagcserebetegség az elhízàsomban. Erre célzott diétàval màr sikerült elkezdeni fogyni és mivel nem koplalàsra és kalóriamegvonàsra épül ezért egy életen àt tartható diéta szenvedés nélkül. Szóval az utamat màr megtalàltam . Aki szerint meg csak a kövérség miatt nem vagyok ember, az bekaphatja. Attól hogy ronda az arcom, meg súlyfölöslegem van, még egy értékes ember vagyok. Ès az ebben való hitemet soha senki nem fogja megingatni.

2019. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem.

Inkább fordítva, én kövér vagyok, de nagyon is szépnek látom magam. Akkor is ha más lekövérezz, lehájasoz...ha nem ebben az országban élnék, valószínűleg simán lehetnék plus size model is.

Sosem tetszettek Női szemmel sem, a vékony, sportos alkatú nők, kiráz a hideg ha kiáll pl. a kulcsont, ha túl nagy a rés a 2 lába között, látszik a bordája.

Számomra a Rubensi alak a szép, igazán nőies, min. 60-70kg+. Sosem érdekelt, hogy ki mit gondol mert majmolja a 21. századi csont-divatot.:)

2019. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
45%

Utolsó válaszolóval értek egyet. Aki szép, az kövéren is szép.

Ápolt vagyok, tiszta, igényes és divatos. Jó ruhákat hordok, esztétikusan öltözöm.

Kéthetente nyíratom a hajam. Szép az arcbőröm és magas is vagyok. 180 cm magas vagyok, és kb 110 kiló, de eloszlik rajtam a felesleg.

De attól, hogy van tokám, vastag karom és combom, husis arcom és vastag ujjaim, még helyes vagyok és sokszor megfordulnak a lányok utánam az utcán és rám mosolyognak.


És igen. Ebben az országban és a magyarok körében szokás ez a ki hogy néz ki, milyen kövér, miért nem topmodell vagy izmos pasas. Bezzeg London utcáin sétálva, vagy épp New Yorkban a kutyát nem érdekli, hogy nézel ki, ha nem vagy polgárpukkasztó.


19/f

2019. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem, hiszen mindenki néz tükörbe....


De egyébként 84 kilósan tényleg lehet szép egy ember, ha jó a súlyeloszlás és szép az arca, mint ahogy 50 kilósan is lehet valaki elborzasztóan ronda.


Szerintem a kisugárzás is számít, nem csupán a kilók számától lesz valaki szép vagy csúnya.

2019. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem, én azért voltam túlsúlyos, mert anyám állandóan tömött. Akkora halom kajákat rakott mindig elém, hogy ha rám esik, agyonnyom, és ordibált velem, ha nem ettem meg az utolsó falatig. Nyolc-tízévesen már alap volt, hogy a reggeli, vacsora minimum négy nagy szelet kenyér tele mindenfélével, és minimum fél liter tej vagy kakaó. Az ebédet meg kötelező volt rátolni akkor is, ha pukkadásig tele vagyok zabálva. Csak felnőttként tudtam ledolgozni a sok hájat, és a hasfalam így is kitágult, sosem lesz feszes.
2019. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4es, a csontváz és az elhízott közt akad pár átmenet...

Kérdező, szerintem nekik szép voltál túlsúllyal is.

Amúgy, én is ismertem gyönyörű arcú, de nagyon kövér embereket.

2019. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Tudatosan kezelem ezeket. Szerencsére voltam részese egészséges életmód oktatásnak. Jó lenne, ha ezt felsősöknek oktatnák. Sokat segít. És szükség van rá. Csak így sem szívesen tanul / olvas a túlterheltség mellett a fiatal. :(
2019. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem hazudtak, csak a családod igy lát téged gyönyörűnek. :) örülj neki, nekem lazán megmondta a családom, hogy fogyjak le.
2019. máj. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!