Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta. Reggelire egy fél...

Diéta. Reggelire egy fél kigyó uborka Ebédre:valami gyümölcs Vacsi:uborka Ezzel mennyit fogyhatok egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Feleannyit, mint amennyit visszahízol, miután már nem tudod betartani az átgondolatlan diétádat. Most mennyit eszel? Mi lenne, ha csak ahhoz képest csökkentenél valamennyit?
2019. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
De amúgy az éhségsztrájkolók elvileg kb. 3 kg-t fogynak hetente. Amit te kitaláltál, az majdnem éhezés, számoljunk kicsit kevesebbel, így egy hónap alatt az olyan 10-12 kg fogyás lesz. Ha túléled persze.
2019. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Annyit fogyhatsz ameddig tartod( ami nem lesz hosszútàvú) plusz egészségtelen is. Egyoldalú- unalmas és tàpanyaghiànyos étrend. Sok sikert.
2019. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp remek diéta, ha igazán szerencséd van, megúszod a kórházat.
2019. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minek egyáltalán megenni? Ugyanannyi erővel koplalhatnál is.
2019. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kb egy hét alatt úgy legyengülsz, hogy kórházba kerülsz.
2019. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb elvisz a mentő minthogy làtható eredménye legyen. Na meg azt se írtad hogy 175 centi 55 kilóból akarsz fogyni vagy 160 centi 130-ból.
2019. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Ha már feltétlenül koplalni akarsz, akkor legalább csináld jól:


Reggeli: brokkoli, uborka (savanyú, kígyó), paprika, karfiol, zöldbab, cukkini, padlizsán


Ezek közül válassz valamit. Minden nap mást.


Ebéd: 3 főtt tojás + gyümölcs


Vacsora: a reggelire felsoroltakból válassz valamit, de ne azt amit reggelire ettél.


Az egész étrend nincs 500 kalória, ugyanis a reggelire felsoroltakban 100 gramm /20-30 kalória van, így csak a tojás kalóriáját kell számolnod. A tojásban rengeteg tápanyag, vitamin van, a zöldségek amiket felsoroltam szintén változatos vitaminforrások.


Ha okosan csinálod ezt amit leírtam 1 hónap alatt 6-7 kg lemegy. Én 3 hónapig csináltam, nem alakult ki semmilyen hiánybetegségem, és 2 éve tartom a súlyom. Persze úgy, hogy miután abbahagytam a koplalást, kalóriát számoltam és a súlytartó kalóriánál többet nem ettem.


Kb fél év után tudtam elhagyni a kalóriaszámolást, mert megtanultam miből mennyit ehetek, megtanultam mértéket tartani.


Igen, a bőröm enyhén megnyúlt, sok izmot vesztettem, de elkezdtem sportolni, kardiózni, + erősítő edzésre járni, és izmot építek, így már nem annyira feltünő, hogy meg volt nyúlva a bőröm.


A koplalás nem ördögtől való, de ész kell hozzá, hogy ne megöld vele magad, csak lefogyaszd magad :)

2019. máj. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az agyadból kb 1 kilót.
2019. máj. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lilla64 ***** válasza:
100%
Ne butáskodj.Rámegy az egészséged.Kezdjél el valami normális diétát.
2019. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!