Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szalonnával és paradics...

Fogyni szalonnával és paradicsommal, van ilyen?

Figyelt kérdés
Multkor egy helyen ülve akarva, akaratlanul is de meghallottam, hogy miről beszél egy nő, és azt ecsetelte egy csávónak, hogy ő szalonnával paradicsomot eszik, de semmi kenyeret mellé és ennek így zsírégető hatása van.. ez így hülyeség, vagy van valami valóság alapja? Ha igen, tudnátok többet írni erről, hogy mi is történik ilyenkor? Előre is köszi!

2019. jún. 10. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom a paleo diétát ecsetelte... Egy ideig működik, szépen le is fogy tőle valaki, de amint pár napot elcsal, már baromi nehéz újra visszaállni és a kilók csak úgy szaladni fognak.
2019. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

A kenyér szalonna , paradicsommal, paprikával nagyon jó enni való.

Megkell nézni a régi embereket, nem volt elhízva egyik sem és a legtöbbet ilyen és hasonló kaját ettek.

Én is szeretem , elhízni nem lehet tóle, mert a szervezet tudja mennyi kell belőle.

Ráadásul ha ezt eszek , nem leszek éhes egy-két óra múlva.

Bármit eszek, felvágott, hamburger, virsli, már nemsoká nagyon éhes vagyok és enni kell. Ettől lehet elhízni nagyon.

2019. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%

"Megkell nézni a régi embereket, nem volt elhízva egyik sem és a legtöbbet ilyen és hasonló kaját ettek."


Ja, csak ők nem egy irodában ültek, hanem egész nap a földeken dolgoztak.

Egyébként lehet fogyni bármivel. Akár akkor is, ha csak kenyeret eszel. Mondjuk napi 3 szeletet, és semmi mást.

2019. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó: az úgy eléggé megterheli a szervezetet ha ilyen mértékben megvonjuk az ételt nem?
2019. jún. 10. 16:14
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Esélyes hogy zsírban gazdag szénhidràtszegény diétàt csinàl. Ilyen elvek szerint kajàlva szépen lehet fogyni éhezés nélkül . Jómagam ezt az étrendet tartom , és szépen mennek le a kilók és a centik. Szàmomra könnyebben tartható mint pl a kalóriacsökkentés. Persze nem kell szalonnàt szalonnàval enni de ha megkívànom, simán eszem azt is. Én többnyire vegyes salàtàval szoktam vagy pàrolt zöldséggel, esetleg a reggeli ràntottàmhoz. Tudni kell jól összerakni a diétàt és akkor igazi életmódot lehet kialakítani belőle.
2019. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Tök mit1 mit eszik ha kaloriadeficibten van fogyni fog! Szimpla matematika az egèsz
2019. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

"Megkell nézni a régi embereket, nem volt elhízva egyik sem és a legtöbbet ilyen és hasonló kaját ettek."


Csak 30 évesen már magas vérnyomásuk volt, 50 évesen meg már átestek az első szívrohamon, sztroke-on. Tényleg nagyon jó

2019. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Az emberi test reakciói nem szimpla matek. Milliószor bonyolultabb.
2019. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
nem koplalni kell, meg fűrészport enni, hanem mozogni
2019. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
7nek, apósom 95 éves korában olyan leveseket főzött magának, ujjnyi vastagon volt rajta a zsír(kolbászleves). 90/60 volt a vérnyomása, szédült folyamat. Vonat alá kell lökni az ilyet, ha azt akarod hogy meghaljon. Na és a sok parasztasszony? 80-85 évig simán húzzák. De minőségi, nem tápos disznót ettek.
2019. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!